האם ניתן לעשות שאיבת שומן אחרי הגדלת חזה?

מי שכבר בחרה בניתוח הגדלת חזה לשיפור מראה הגוף, בעקבות השינוי מגלה לעיתים כי הגוף יראה טוב יותר, אם תשפר גם אזורים אחרים כמו ירכיים, עכוז ומותניים. החדשות הטובות הן שבהחלט אפשר לעשות זאת ע”י ניתוח שאיבת שומן, ולהפוך את הגוף לאסתטי יותר עם פרופורציות  נכונות יותר. חזה יותר גדול, יותר מעוצב,  בטן יותר שטוחה, ירכיים פחות בולטים  ועוד. יחד עם זאת, חשוב לדעת שניתן לשלב בין שאיבת שומן להגדלת חזה. ע”י שתלי סיליקון או ע”י הזרקת שומן עצמי (שהוסר מאזורים אחרים בגוף שם הוא היה מיותר) או לשלב בין השניים ( גם שתל סיליקון וגם שומן). הפרטים – לפניכם.

שאיבת שומן אחרי הגדלת חזה – למראה הולם יותר

ככל שהטכניקות הניתוחיות מתייעלות ומתחדשות, המחירים של ניתוחים הפלסטיים הופכים לנגישים יותר  – ונשים  רבות יותר ברחבי העולם וגם פה, לא מוכנות עוד לחיות עם חלום שאינו ממומש – ובוחרות להגשים את חלומן. הניתוח הפלסטי הנפוץ ביותר בקרב נשים בישראל הוא כמובן ניתוח להגדלת חזה, המאפשר חזה יותר גדול, יותר מלא ומעוצב, גם לאחר הלידות, ירידה במשקל, ועוד. לאחר הגדלת חזה, נשים רבות מתארות דחף לעבור עוד הליך אסתטי אחד – שהוא לרוב ניתוח שאיבת שומן המאפשר הסרת עודפי שומן מאזורי מטרה בגוף – בדרך כלל הבטן, הירכיים, העכוז, ואחרים.

השילוב בין שאיבת שומן להגדלת חזה הוא מושלם, ואין ספק שאחד יכול להשלים את השני, עם מראה נשי צר באזור הבטן התחתונה ושופע באזור החזה. יחד עם זאת, כאשר בוחרים לעבור ניתוח שאיבת שומן לאחר ניתוח הגדלת חזה – מומלץ בדרך כלל, להמתין להחלמה מלאה מההליך הראשון, טרם בוחרים תאריך לביצוע הניתוח הבא, אם לא משלבים את שני הניתוחים לכדי הליך אחד תחת הרדמה אחת.

ניתן לשלב את שני הניתוחים ואף להימנע משימוש בשתלים

טכניקה חדשה להגדלת חזה מאפשרת שימוש בשומן עצמוני (כלומר, רקמות שומן שנשאבו מתוך גוף המנותחת) בחזה, מדובר בניתוח שלא דורש שימוש בשתלים. הטכניקה מתאימה להגדלות חזה בנפחים לא גדולים וניתן בהחלט לעצב את חזה ולהגדילו. כך, ניתן לא רק להרוויח שני ניתוחים באותו הליך, אלא אף לחסוך את השימוש בשתלים להגדלת החזה, שאף כי איכותם כיום גבוהה – עדיין, מדובר בגוף זר, בניגוד לשימוש ברקמות עצמוניות.

המפתח – בחירה במנתח פלסטי מקצועי וקשוב

הגדלת חזה, לצד שאיבת שומן, עשויים להיות תהליכים שישנו את מראה הגוף שלנו לחלוטין, ועל מנת להבטיח כי ההליכים יבוצעו באופן מקצועי ולשביעות הרצון המלאה של המטופלת, חשוב לבחור במנתח פלסטי מקצועי, איכותי, מנוסה, וקשוב, אשר ייקח את הזמן להבין מה מטרת הניתוח מבחינת המטופלת, וילווה את המטופלת “לאורך תהליך ההחלמה. רק הבחירה במנתח פלסטי מקצועי, מיומן ואיכותי, תבטיח הליך בטוח ותוצאות מושלמות.

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
ניתוחים נוספים
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג