כיצד לשמור על תוצאות הניתוח של מתיחת בטן לאורך זמן?

כולנו מכירים את התחושה של בטן מדולדלת בחלוף השנים, לאחר שינויים דרסטיים במשקל או לאחר הריונות ולידות. לעיתים גם מבלי לסבול מעודפי משקל משמעותיים, ישנה התרופפות של שרירי הבטן והמראה הוא רופס יותר. נשים רבות מתארות תסכול ממראה הבטן השונה מזה שהיה להן כשהיו צעירות יותר – אולם חשוב לדעת, כי אפשר לתקן את המראה בעזרת ניתוח למתיחת בטן.

ניתוח מתיחת בטן מאפשר קירוב של שרירי הבטן שגרמו לבטן להראות עגולה ובולטת, ולהפוך אותה לשטוחה, הסרת העור העודף ומתיחתו נותנת לבטן מראה צעיר ומחוטב.  אפשר לחטב את הגוף ע”י שילוב מתיחת הבטן עם שאיבת שומן  ולקבלת מראה גמיש, מתוח, צעיר ושטוח. הניתוח מבוצע בהרדמה כללית, ומרבית המטופלים חוזרים לשגרת חיים מלאה לאחר כשבועיים. אותה שגרת החיים, תשפיע על תוצאות הניתוח – כך ששינוי באורח החיים ושמירה על חיים מאוזנים ובריאים – תאפשר הנאה מושלמת מבטן מעוצבת, מתוחה ושטוחה – לאורך זמן. אם עברתם ניתוח מתיחת בטן – כך תוכלו לשמור על תוצאות הניתוח לאורך זמן:

השינויים הנדרשים לשמירה על מתיחת בטן לאורך שנים

כאשר הניתוח מבוצע על ידי מנתח פלסטי איכותי ובהצלחה התוצאות הן מרהיבות, אך הרגלי תזונה לקויה והשמנה, אי הקפדה על פעילות גופנית מספקת והרגלים אחרים – עלולים לפגוע במראה הבטן החדשה לאחר הניתוח, ולזרז החזרת דלדול באזור המנותח. הנה כמה עצות, שיסייעו לשמור על מראה בטן צעירה ושטוחה לאורך זמן:

  • שמרו על תפריט מאוזן ועל משקל גוף תקין. הקפידו לצרוך מכל אבות המזון, ויטמינים, מינרלים ויסודות קורט (מינרלים). אכלו שפע של ירקות ופירות, והימנעו משמנים, סוכרים פשוטים, ו”פחמימות ריקות”.
  • הקפידו על שגרה בריאה של פעילות גופנית. לאחר הניתוח – הקפידו לחזור לפעילות על פי היכולת והנחיות הרופא. לאחר החלמה מלאה, אפשרו לעצמכם את ההנאות המרובות שבאימונים שבועיים קבועים, לשמירת תוצאת הניתוח כמו גם גוף בריא ומאוזן.
  • הימנעו מעישון במידת האפשר, כולל עישון פסיבי.
  • שתו כמויות מספקות של מים.

לצד ההקפדה על שגרת חיים בריאה, חשוב לדעת שניתוחים פלסטיים שונים, כמו ניתוח מתיחת בטן, שאיבת שומן, ניתוחי הגדלת חזה וניתוחים אסתטיים אחרים – יהיו מוצלחים יותר לאורך זמן רב יותר, כאשר הבחירה במנתח הפלסטי שיבצע את הניתוח תהיה מושכלת ומתאימה לכם יותר. הקפידו על בחירת מרפאה מקצועית, המספקת ליווי טרם הניתוח ועד להחלמה מלאה.

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
ניתוחים נוספים
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג