תיקון ניתוח אף

תיקון ניתוח אף (ניתוח אף שניוני) כשמו כן הוא, ניתוח שבא לתקן ניתוח אף שכבר נעשה. מדובר בהליך מורכב הדורש מיומנות כירורגית רבה מכיוון שבמצב הדורש תיקון ניתוח אף האנטומיה כבר אינה “טבעית” ולמעשה מדובר ברקמה מצולקת (צלקות פנימיות) . מעבר לכך תיקון ניתוח אף כולל לא פעם גם הוספת רקמה ובניית סחוס, שני תהליכים כירורגיים לא פשוטים.

על אף מורכבות העניין ניתוחי אף שניוניים נעשים על ידי מנתחים פלסטיים בכל רחבי העולם וזוכים להצלחה רבה ולאין ספור מנותחים מרוצים.

תהליך הייעוץ האישי עליו מקפיד ד”ר ברודובסקי כבר למעלה משלושים שנה שם דגש על הקשבה למטופלים, מתן מידע עדכני ואמיתי ועריכת תיאום ציפיות מדוקדקת במטרה למנוע אכזבות ולאפשר חוויה חיובית שתימשך כל החיים. היכולות הכירורגיות אותן פיתח ד”ר ברודובסקי נותנת אף היא את הטון ומאפשרת לו לבצע ניתוחים פלסטיים ברמה חסרת פשרות כולל תיקונים מורכבים של ניתוחי אף כושלים.

מתי כדאי לבצע תיקון ניתוח אף?

ישנן אין ספור סיבות המצדיקות תיקון ניתוח אף, ישנם תיקונים המתרחשים בעקבות מומים מולדים, פציעה ,וישנם תיקונים שמבוצעים בעקבות ניתוח פלסטי כושל מבחינה אסתטית,מבחינה בריאותית או שניהם יחד.

  • תיקון ניתוח אף מסיבות אסתטיות – מקרים בהם נוצרים עיוותים באף שנגרמו כתוצאה מהתיקון בשל הורדה מוגזמת של רקמת עצם או סחוסים או לחלופין מיקום לא נכון או לא סימטרי של עצמות האף לאחר שבירה. הגזמה בתיקון שיוצרת תוצאה לא טבעית.
  • עקומה, הסרת יתר של הסחוס או הצרת יתר של האף. קשיים בנשימה בדרך כלל מלווים בנחירות והתעוררויות מפאת חוסר אוויר.

כיצד להתכונן לניתוח תיקון אף

כשמגיעים לניתוח שניוני מגיעים עם מטען רגשי. תחושת מרירות, פחד וכעס יכולות בהחלט ללוות מטופל או מטופלת שהשקיעו את מיטב כספם בניתוח אף רק בכדי לסיים את התהליך עם תוצאה מאכזבת. מטבע הדברים יש להתייחס למצב בעדינות ובתבונה המתבקשת הן מהמטופלים והן מהמנתחים.

ראשית יש לבחון האם אתם באמת יכולים לעמוד בעוד ניתוח אף הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית.  במידה והתשובה על כך היא כן, השלב השני בדרך אל ניתוח תיקון אף הוא מציאת מנתח פלסטי מתאים, תוך דגש על מנתח שמתמחה בביצוע תיקונים, רצוי כזה שמגיע עם המלצות בדוקות. לאחר בחירת המנתח חשוב לבצע התאמת ציפיות מול הרופא המנתח, מנתחים מקצועיים שמבינים את מורכבות המצב יידעו לפרוס בפניכם את כל המידע שבידם ולייעץ לכם בצורה כנה ומקיפה הן במקרים בהם ניתן ליצור שיפור של 100% והן במקרים המצערים בהם כל שניתן לעשות זה רק למזער נזקים.

לתיאום ציפיות שיאפשר לכם לדעת בדיוק היכן דברים עומדים ולאן הם יכולים ללכת ויסייע לכם לקבל החלטה נבונה בהתאם לכך, צרו קשר עם ד”ר ברודובסקי עוד היום 03-9670653.

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג