ניתוח פלסטי באף

בניגוד לסוגים אחרים של ניתוחי פנים, שהם אסתטיים גרידא, ניתוח אף הוא ניתוח אסתטי שמשנה את צורת האף ומכאן גם את הפנים, אך יכול לשלב בתוכו גם היבט רפואי. אם המועמד/ת לניתוח אף סובל /ת מהפרעות וקשיים בנשימה הדרך האף, אפשר  במשולב עם הניתוח האסתטי, לפתור גם את הבעיה הרפואית ולשפר גם את המראה וגם את יכולת הנשימה דרך האף. קשיי נשימה נובעים מפגם אנטומי של מבנה  האף. ניתוח אף מאפשר לישר את האף מבחוץ וגם מבפנים ע”י יישור המחיצה שבתוך האף או ע”י הוצאת הבלט שבמחיצה והקונכיות. שחרור החסימה מאפשר זרימת האוויר תקינה בתוך האף ונשימה קלה דרך האף. ניתוח אף הוא מהניתוחים הנפוצים ביותר בישראל ובעולם כולו. עם זאת,  הוא דורש מכל מנתח פלסטי העורך אותו יכולות עיצוביות ופיסוליות, היכרות אנטומית עם מבנה ומערכות האף ומיומנות ייחודית.

מתי מומלץ לשקול ניתוח אף?

ניתוח אף הוא, כאמור, מהניתוחים האסתטיים הנפוצים ביותר בישראל ובעולם. בשל היות האף מהאיברים הבולטים בפנים, כמו גם מאלה המשפיעים באופן דרמטי על הרושם הראשוני במראה הפנים – רבים מבקשים לבצע תיקונים אסתטיים במבנה האף. מחקרים רבים מאששים את ההנחה כי ניתוח אף משפיע ישירות על מאפייני איכות החיים, כמו ביטחון עצמי, דימוי עצמי, יצירת מערכות יחסים, ועוד.

על כן, מומלץ לשקול את האפשרות לבצע ניתוח אף במקרים בהם מראה האף גורם למטופל עוגמת נפש לאורך שנים. אין סיבה להתאכזב מן המראה הנשקף אליכם מן המראה. עיצוב מחדש של האף – יקנה חוויית חיים חדשה ואיכותית.

לצד זאת, חשוב להזכיר את ניתוחי האף שיכולים לשלב בין שיפור האסתטיקה של האף לבין שיפור רפואי ע”י תיקון מעברי הנשימה שמקורם במבנה הפנימי של האף. בכל מקרה של התלבטות בנוגע לניתוח אף, כמו גם לניתוחי פנים אחרים, היוועצו ברופא מנתח פלסטי איכותי, אשר יספר אודות מהלך הניתוח, תוצאותיו, מהלך ההחלמה והסיכונים – וקבלו בחירה מושכלת.

מנתח פלסטי איכותי הוא זה שיאפשר ניתוח אף מושלם

הבחירה לעבור ניתוח לעיצוב מחדש של האף היא בחירה שהשלכות רבות לה. חשוב לדעת, כי מנתח פלסטי אשר מתחיל את מערכת היחסים עם המטופל כבר בשלבי ההתלבטות הראשונית ומעניק ליווי, מידע מקצועי מדויק, מותאם אישית למטופל, וזמינות במהלך הבחירה כמו גם במהלך ההחלמה – הוא זה שכדאי לבחור בו. מחקרים רבים סקרו ומצאו תיאום מובהק בין התמיכה טרם ולאחר הניתוח ולבין שביעות הרצון מתוצאותיו – כך שמקצועיות המנתח הפלסטי היא חשובה, אולם הליווי חשוב לא פחות.

בעניין ניתוחי אף, חשוב במיוחד לבחור מנתח פלסטי מנוסה. מבנה האף על מרכיביו הינו ייחודי, והוא דורש מיומנות ומקצועיות בעיצוב מחדש. על כן, לצד הזמינות והאנושיות מהן תתרשמו במפגש עם כל מנתח פלסטי, חשוב לבדוק את תיק העבודות של המרפאה, לבחון עבודות קודמות ולהתרשם מיכולתו של הרופא לעצב מחדש את אפכם בהתאם לצרכים ולמראה האף המושלם עבורכם.

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
ניתוחים נוספים
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג