ניתוח אף רפואי בשילוב ניתוח פלסטי

שילוב ניתוח אף רפואי עם ניתוח אף פלסטי

נשים וגברים פונים למנתחים פלסטיים משני מניעים עיקריים, האחד מניע בריאותי (ניתוח אף רפואי) והשני מניע אסתטי (ניתוח אף פלסטי) כשחלק לא מבוטל המתעניינים בניתוח בריאותי נוטים ליצור שילוב של ניתוח אף רפואי עם ניתוח אף פלסטי.

במקביל למרפאה הפרטית, ד”ר ברודובסקי הינו סגן מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים אסף הרופא וכיועץ בכיר בתחום הכירורגיה הפלסטית בארץ, במסגרת שלושת התפקידים הללו זכה ד”ר ברודובסקי לקחת חלק בשלל ניתוחים המשלבים ניתוח אף רפואי עם ניתוח אף פלסטי.

מתי כדאי לבצע ניתוח אף רפואי?

  • פציעות – האף הינו איבר עדין וחשוף מאד לנזקים כמו שבירה, וסטיות. את כל אלה ניתן לתקן באמצעות  ניתוח אף רפואי שישחזר את המבנה התקין של האף.
  •  קשיי נשימה – בתוך האף, בדופן הצדדי של הנחיריים, נמצאות 4 קונכיות מכוסות רירית שנועדו לסנן את האוויר שניכנס אל הגוף ולווסת את הטמפרטורה שלו. במקרים של התנפחות הרירית כתוצאה למשל מדלקת כרונית, תגובה אלרגית או נשימת אוויר רעיל נוצר קושי נשימה, את הקושי הזה ניתן לפתור באמצעות ניתוח רפואי להצרת הקונכיות.
  • מחיצת אף עקומה – מחיצת האף מחלקת את חלל האף לשני מעברי אוויר, לעיתים ישנה סטייה (מולדת או כתוצאה מפציעה) של המחצה או בליטה של הסחוס. שני המצבים הללו עלולים לגרום לקשיי נשימה ו/או למראה פיזי חריג ובחלק מהמקרים הם מלווים גם בנחירות. ניתוח אף רפואי יכול לפתור את כל הסבל הזה ולהחזיר עטרה ליושנה.
  • נחירות ודום נשימה בשינה – בגילאים מאוחרים יותר הרקמות הרכות שבאף בלוע ובפה עלולות לגדול יתר על המידה ולהוביל למצבים של דום נשימה בשינה ו/או נחירות. ניתוח אף מאפשר למנתח להרחיב את דרכי האוויר ולאפשר למטופל או המטופלת שלו לשוב ליהנות משינה עמוקה.

למה כדאי לשלב ניתוח אף רפואי עם ניתוח אף פלסטי?

שילוב בין ניתוח אף רפואי וניתוח אף פלסטי הוא מומלץ ועדיף והסיבות לכך הן רבות ומגוונות, הנה כמה מהמרכזיות שבהן:

  • חיבת להיות התאמה בין שני הניתוחים כדי לקבל את התוצאה הטובה והבטוחה ביותר.
  • חיסכון במחיר – על פניו השילוב בין ניתוח אף רפואי לניתוח אף פלסטי עולה יותר מניתוח רפואי לבד, אבל כששוקלים את העניין לעומק ובוחנים את מחיר שני הניתוחים האלה בנפרד  ניתן לראות שלמעשה מדובר בחיסכון כלכלי משמעותי ביותר. במקום שני ניתוחים מבוצע ניתוח אחד שפוטר את שתי הבעיות.
  • קיצור זמן ההחלמה – במקום להחלים מכל ניתוח בנפרד, לספוג את ההשלכות של ימי מחלה כפולים ושני מחזורים של הסתגלות , שילוב ניתוח אף רפואי עם ניתוח אף פלסטי מרכז את זמן ההחלמה משני הניתוחים שבוצעו באף מבלי האריכו כלל.
  • הלימה של המראה והתפקוד – ניתוח אף רפואי כשלעצמו אינו דורש על פי רוב התעסקות פלסטית.

שילוב של ניתוח אף רפואי עם ניתוח אף פלסטי דואג גם לבעיות הרפואיות מצד אחד וגם ליצירת מראה טבעי ואסתטי מאידך, הכל במפגש אחד, אצל אותו מנתח ובאותה איכות.

לקבלת ייעוץ אישי מלא ניתן לצור קשר עם ד”ר ברודובסקי שישמח לענות על כל שאלה ולפרוס את כל שלבי הניתוח כולל ההשלכות הרפואיות.

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג