6 טיפים להכנה לפגישת תיאום הציפיות לקראת ניתוח אף

לא כולנו חיים בשלום עם גופנו. היכולת לבחור בניתוח פלסטי על מנת לשנות או לשפר חלקים בגוף  – היא זכות גדולה שיש לנו, בני המאה ה – 21. כיום, ניתוח פלסטי כמו למשל ניתוח אף, הוא ניתוח שנחשב לשכיח, עם יחסית מעט סיכונים וסיבוכים, ואפילו מחירו בדרך כלל אפשרי. לעומת זאת, תוצאת הניתוח, כאשר הוא מבוצע בידיים מקצועיות ואמונות, הם שיפור במראה, בביטחון העצמי, בדימוי העצמי, בשמחת החיים ובאיכות החיים – שינויים מרחיקי לכת, שהם בהישג ידינו. כיצד מבטיחים שהניתוח יעבור בשלום? איך בוחרים את הרופא המנתח ומה חשוב שתבהירו בפגישת תיאום הציפיות? על כך – במאמר שלפניכם.

ניתוח אף – חשוב לבחור רופא מנתח מתאים

ניתוח אף הוא ניתוח אסתטי שבמהלכו האף ממש מפוסל מחדש. התוצאות הן מרחיקות לכת, מפני שלא פעם האף הוא נושא מערער מבחינת דימוי עצמי וביטחון עצמי בפניו של המנותח. אם בחרתם לאפשר לעצמכם ניתוח פלסטי לשינוי מראה האף – המרחק ביניכם לבין תוצאה נקבע רק על ידי הרופא המנתח שתבחרו.

במרפאות מקצועיות לניתוחים פלסטיים ואסתטיים, טרם הניתוח מתקיימת פגישת תיאום ציפיות עם הרופא המנתח. בפגישה זו לקראת ניתוח אף, הרופא בוחן את מבנה הפנים, מבנה האף, את היכולת שלכם לנשום דרך האף ושומע על הציפיות שלכם מן הניתוח. רופא מנוסה ידע להבחין אם הציפיות שלכם תואמות את המציאות ואם התוצאה שתתקבל תהיה לשביעות רצונכם. הפגישה המקדימה היא חשובה מאין כמוה. חשוב לערוך אותה בצורה מדויקת.

שישה טיפים מרכזיים להכנה לפגישת תיאום הציפיות

אם כבר בחרתם מקום ורופא מנתח לקראת ניתוח האף שלכם, ונקבעה לכם פגישת היכרות ותיאום ציפיות עם הרופא, מומלץ שלא להגיע לשם מבלי לוודא שאתם מוכנים לפגישה. הנה כמה מהנושאים שחשוב שתדברו עליהם במהלך הפגישה:

  • היערכו להסבר מדוייק וקולע בנוגע לשינוי שאתם מחפשים בצורת האף שלכם. חשוב שתוודאו שפגישת תיאום הציפיות אכן נערכת בנוכחות הרופא שינתח אתכם. אל תסכימו לנהל פגישת תיאום ציפיות עם רופא אחר או עם כל איש צוות שהוא לא הרופא שיבצע את ניתוח האף שלכם.
  • שאלו את הרופא על הנסיון שלו בניתוחי אף .
  • שאלו את הרופא המנתח, האם הוא צופה מורכבות מיוחדת, על סמך המאפיינים שלכם והציפיות שלכם לגבי תוצאות הניתוח.
  • בררו עם הרופא המנתח את כל הפרטים הטכניים: כמה זמן ייערך הניתוח ובאיזה סוג של הרדמה הוא יבוצע, כמה זמן תישארו בהשגחה במרפאה ומה הם שלבי ההחלמה אחרי הניתוח האף. מה מותר ומה אסור לעשות אחרי הניתוח וכמה זמן.
  • דאגו לברר מילולית וגם לקבל מסמך כתוב שבו מפורטים כל הסימנים שצריכים להדליק “נורה אדומה” לאחר ביצוע הניתוח – מתי חשוב שתתקשרו לרופא ואילו סימנים צריכים לגרום לכם לחשוד שההחלמה אינה מתנהלת כראוי? (למשל – חום, אודם מקומי, וכדומה)
  • קבלו מהרופא המנתח הסבר בנוגע לתוצאות הצפויות של הניתוח וקבלו ממנו התייחסות לציפיות שלכם (האם זה אפשרי? לא אפשרי? האם זה מתאים למאפיינים שלכם? האם לדעתו זה יהלום אתכם? האם הוא דווקא ממליץ על צורת אף אחרת? וכדומה) ניתוח אף הינו ניתוח בעל תוצאות משנות חיים. הבחירה במנתח פלסטי מוכר, מקצועי ומנוסה אשר יוכל לספק לכם סביבה בטוחה וידידותית לניתוח וניסיון רב שיגדיל את הסיכוי שהניתוח שלכם יצליח – היא משמעותית. למדו מן הפגישה המקדימה לניתוח, אם אתם בידיים טובות.

            בהצלחה!

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
ניתוחים נוספים
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג