הרדמה מלאה או הרדמה מקומית

ניתוח אף הינו אחד מהניתוחים המדויקים ביותר בענף הכירורגיה הפלסטית. ביצוע ניתוח אף בצורה מקצועית ומוצלחת דורש בראש ובראשונה מנתח מנוסה ותנאים אופטימאליים לניתוח. אחד מהתנאים הללו הינו מטופל או מטופלת רגועים ובלי תזוזות מיותרות, בלי דמעות, בלי פחד, בלי דיבורים ובלי נשימות מהאף, כל אלה ראויים ומקובלים לפני הניתוח אבל תוך כדי הניתוח התנועה הכי קלה יכולה להיות בעלת השלכות משמעותיות ביותר על התנהלות הניתוח ועל התוצאה הסופית.

הדרך המקובלת להבטיח את כל התנאים הללו היא באמצעות הרדמה מלאה או הרדמה מקומית בניתוח אף.

כיצד נקבעת סוג ההרדמה?

ההחלטה אם לבצע הרדמה מלאה או הרדמה מקומית בניתוח אף נעשית תוך דיאלוג עם המועמדים בהתאם למספר גורמים כגון מצב בריאותי, אורך ומורכבות הניתוח, העדפתו האישית של הרופא המנתח.

כך או כך חשוב לדעת שלכל אחת מהשיטות יש יתרונות וחסרונות ומומלץ לקחת אותם בחשבון כשדנים בבחירת הרדמה מלאה או הרדמה מקומית בניתוחי אף.

בשל התעקשותו של ד”ר ברודובסקי על מתן יחס אישי ושירות ללא דופי קביעת סוג ההרדמה מתבצעת תוך דיאלוג מלא וישיר עם כל מטופל ומטופלת.

ניתוח אף בהרדמה מקומית

ניתוח אף בהרדמה מקומית מתבצעת באמצעות כדורים או זריקה, שניהם נועדו להרגיע טרם הניתוח. בחדר הניתוחים עצמו מקבל המנותח או המנותחת זריקת נוספת, הפעם מדובר בזריקת הרדמה שמוזרקת ישירות לאזור האף.
השילוב הזה מאפשר למנותח או המנותחת לא לחוש כאב כלל תוך שמירה על רמת טשטוש לאורך כל הניתוח, רופא מרדים מלווה ניתוחי אף מהסוג הזה על מנת לשמור על רמת טשטוש  בצורה אופטימאלית לאורך כל הניתוח.

ניתוח אף בהרדמה כללית

בניתוח שכזה הרופא המרדים מחדיר עירוי לווריד דרכו עובר חומר ההרדמה. המטופלים ישנים לאורך כל הניתוח כשהרופא המרדים נמצא בחדר לאורך כל הניתוח על מנת לנטר את מצב המורדמים כולל הערתם בתום הניתוח.

מצד שני, ניתוח אף תחת הרדמה מלאה מאפשר למנתח לעבוד בלב שקט מבלי להיות טרוד מתזוזות לא רצויות או כל פעילות מצד המנותחים שעלולה לפגום בתהליך.

רגע לפני הבחירה

כפי שניתן לראות מהכתוב מעלה, הרדמה מלאה או הרדמה חלקית בניתוח אף אינה החלטה חדה וברורה.
בבואכם לבצע אותה קחו לעצמכם את כל הזמן שאתם צרכים והכי חשוב היו כנים עם עצמכם לגבי היכולת שלכם לבצע ניתוח כירורגי תחת טשטוש. שוחחו עם הרופא המנתח, התייעצו עם קרובים וחברים שעברו ניתוחים דומים והמתינו עם ההחלטה עצמה עד לאחר שהקדשתם לנושא מספיק זמן ואספתם מספיק מידע בכדי לקבל תמונה רחבה וגדולה ככול האפשר.

להסבר מפורט ומקצועי על האפשרויות העומדות בפניך ועל התהליך כולו צרו קשר עם ד”ר ברודובסקי. לתיאום פגישת ייעוץ חייגו 03-9670653

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
ניתוחים נוספים
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג