הצמדת אוזניים למבוגרים

ניתוח הצמדת אוזניים הוא ניתוח אסתטי לא מורכב אך עם השפעה מרחיקת לכת  על המראה החיצוני ולכן גם על הדימוי והביטחון  העצמי. אפרכסות האוזניים מקבלות את גודלן וצורתן הסופית בגיל 5 שנים . לכן ניתוח הצמדת אוזניים ניתן לעבור בכל גיל החל מגיל 5 שנים.

 מהו ניתוח הצמדת אוזניים? כיצד הוא מתנהל, ואיך תבטיחו שתוצאת הניתוח שלכם תהיה בדיוק לפי טעמכם? על כל זאת ועוד – במאמר שלפניכם.

ניתוח הצמדת אוזניים – מתאים (כמעט) לכל אחד

ניתוח הצמדת אוזניים הוא ניתוח אסתטי שאורך בדרך כלל בין שעה לשעה וחצי, הוא יכול להתבצע  בהרדמה מקומית עם  טשטוש או בהרדמה כללית, בהתאם לגילו ורצונו של המנותח. לרוב האוזניים בולטות בשל כיפול לא מספיק או חסר של הכפל הפנימי של האפרכסת או קונכייה גדולה ועמוקה מדי. במהלך הניתוח יוצרים את הכפל הפנימי של האוזן ע”י קיפול הסחוס או מקטינים את הקונכייה או שתי הפעולות גם יחד,  בהתאם לצורך. שתי הפעולות גורמות להצמדת האוזניים אל הראש. לעיתים שיוף הסחוס, כפולו ותפירתו מספיקים על מנת ליצור זווית חדשה לאוזן, ולהצמידה לראש ולעיתים, יש צורך בביצוע חתכים  בסחוס כדי להחליש ולהקטין אותו.  הבחירה באופן ביצוע הניתוח תלויה, כמובן, במראה האוזניים הנוכחי ובניסיונו של המנתח הפלסטי.

ניתוח הצמדת אוזניים הוא אכן ניתוח פופולארי בגילאים הצעירים, גם עקב התבגרות מהירה של האוזן (כאמור, כבר בגיל 5 – 6 היא במראה הסופי שלה וניתן לנתח אותה), וגם עקב הפרעה אסתטית שאנשים, נערים וילדים חווים עקב מראה אוזניים בולטות.

“אוזני דמבו, אוזני פייפר”.

חשוב לדעת, כי אין מניעה לבצע ניתוח הצמדת אוזניים ממש בכל גיל, גם בגילאים מבוגרים.

ניתוח הצמדת אוזניים – מהלך הניתוח וההחלמה

ניתוח הצמדת אוזניים הוא ניתוח פשוט יחסית, בשל אופיו המקומי והחוסר בצורך בהתערבות כירורגית באזור המערב עוד איברים, שרירים וכדומה. כתוצאה מכך, כאשר הניתוח מבוצע בידיים מקצועיות ואמונות, הוא יחסית ממועט בסיבוכים, וההחלמה מהירה ונינוחה. והשינוי במראה החיצוני דרמטי.

לאחר ניתוח להצמדת אוזניים, אין צורך באשפוז אלא רק בהשגחה רפואית למספר שעות בלבד. לאחר  שהשפעת חומרי הרדמה שוככת אפשר לשחרר את המטופל לביתו. מספר ימים לאחר הניתוח אפשר לחזור לשגרה, ללכת ללא חבישה ורק בחודש הראשון לאחר הניתוח מומלץ להגן על האוזניים בזמן שינה  עי’ תחבושת , בנדנה רחבה או קובע גרב.

חשוב לבחור במנתח מנוסה

אחד הנושאים העומדים בלב הבחירה לעבור ניתוח להצמדת אוזניים, הוא בחירת המנתח שיבצע את הניתוח. חשוב לדעת, כי בחירה במנתח בעל ניסיון, וותק, וידע מתאימים – תפחית משמעותית את הסיכויים לסיבוכים. צוות שילווה אתכם לאורך השלב המקדים לניתוח ובמהלך תקופת ההחלמה. יספק לכם את העוגן הבטוח ויאפשר ליווי מקצועי, מענה לשאלות, והנחייה לקראת החלמה מלאה.

הצוות המקצועי במרפאת ד”ר ברודובסקי מזמין אתכם לתהליך ייעוץ ראשוני לקראת ניתוח הצמדת אוזניים, שיאפשר תוצאה מירבת בסביבה מקצועית וקשובה. פנו אלינו, לקבלת פרטים נופים!

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג