ניתוחי אף או אוזניים והשפעתם על הדימוי העצמי

הפנים הם “כרטיס הביקור” שלנו בהרבה מובנים על כן, אין זה פלא, שניתוחים פלסטיים בפנים הופכים פופולאריים יותר ויותר בקרב נשים וגברים. רבים הם האנשים המאפשרים לעצמם לבצע תיקונים ושינויים ולשמור על מראה שהוא לא רק אסתטי ונעים לעין, אלא שהוא גם נעים יותר להם ומאפשר להם לחייך אל בבואתם הנשקפת מן המראה ובכך להשיג דימוי עצמי גבוה גם בעיני עצמם וגם בעיני סביבתם.

בקליניקה הפרטית של ד”ר שלמה ברודובסקי תמצאו ניתוחי אף (המאפשרים פיסול מחדש של צורת האף), ניתוחי הצמדת אזניים (המיועדים גם לילדים מגיל שש במקרים של אזניים הבולטות מהראש בזווית גדולה מ – 30 מעלות), וניתוחי עיצוב והרמת עפעפיים (המאפשרים מתיחה של העור העדין באזור העיניים, טיפול בשקיקי השומן הנוצרים מעל או מתחת לעין, ואף תיקון של צניחת עפעפיים, שלא פעם גורמת לירידה באיכות הראייה).
מרבית הניתוחים המתבצעים באזור הפנים הינם ניתוחים נפוצים, המאפשרים שינוי גדול במראה. הליך הניתוח עצמו משתנה, כמובן, בין ניתוח לניתוח ובין מטופל למטופל, אולם ניתן לומר כי ככלל מדובר בניתוחים שכיחים, לא ארוכים, בעלי סיכונים נמוכים לסיבוכים (במיוחד בקליניקות אשר מקפידות על אבחון מקדים מדוייק ומקצועי) ותהליך החלמה קצר יחסית וקל.
מרבית הניתוחים הללו נעשים בשל סיבות אסתטיות ופסיכולוגיות, ולכן בקליניקה של ד”ר ברודובסקי אנחנו מקפידים על תהליך זיהוי הצרכים והתאמת הניתוח ותוצאותיו לרצון המנותח. לכן, השיחה המקדימה הינה חלק חשוב מן התהליך והיא מתקיימת בהשתתפות ד”ר ברודובסקי והמטופל (או המטופלת). בשיחה המקדימה לניתוח, נבדוק היטב את רצונו של המטופל, את מבנה הפנים והאפשרויות העומדות בפנינו, ונגיע, בסיכומו של עניין, להבנה בנוגע לתוצאה המושלמת, שתהווה הגשמת החלום.
האפשרות לבחור במראה פנים שהוא מתאים יותר, אסתטי יותר, מושך יותר, היא לעיתים קרובות בעלת השלכות מרחיקות לכת, והיא משפיעה על הדימוי העצמי, היכולות, ושמחת החיים. אנחנו מזמינים אתכם לבחור בקליניקה הפרטית של ד”ר ברודובסקי ולהתקשר אלינו לשיחת ייעוץ ראשונית – ולהתחיל בהרפתקה להגשמת החלום, כבר עכשיו!

ניתוחי פנים

למידע נוסף התקשרי 03-9670653 או השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג