ניתוח אסימטריה בחזה

אסימטריה בחזה היא תופעה כל כך שכיחה ומוכרת עד שיש מי שיטען כי זהו מצבם המקובל ביותר של השדיים. תופעה זו אינה קשורה בהכרח לגיל המנותחת ועל פי רוב ההשלכות הפיזיות שלה מזעריות למדי ורק במקרי קצה בודדים עלולה להשפיע על עמוד השדרה ולגרום לכאבי גב מתמשכים. יחד עם זאת, ישנם מקרים רבים בהם חזה לא סימטרי יכול לגרום למועקה פסיכולוגית איומה או מקרים בהם חוסר הסימטריות הוא קיצוני למדי ודורש התייחסות. בשני המקרים הללו ניתן לפתור את הבעיה באמצעות ניתוח הגדלת /הקטנת  חזה לא סימטרי.

אסימטריה בחזה – למומחים בלבד

ביצוע ניתוח הגדלת חזה בעקבות אסימטריה בחזה הינו הליך מורכב יותר מניתוח הגדלת חזה רגיל מכיוון שהוא מתייחס לשני השדיים באופן שונה ומצריך התאמה ספציפית ביותר לכל שד כולל התייחסות לשינויים שעלולים להתעורר בעתיד. ניתוח הגדלת חזה לחזה לא סימטרי יכול להתבצע באמצעות שתלים מיוחדים הניתנים להתאמה מלאה מבחינת גודל וצורה כשמנתח פלסטי מנוסה יכול גם לשנות את גודל הפטמות וצורתן על מנת ליצור מראה עד כמה שיותר סימטרי ונאה.
בהתחשב בכל המרכיבים והגישורים הנדרשים, מאוד מפתיע ומשמח לגלות שתהליך ההחלמה לאחר הגדלת חזה באמצעות ניתוח חזה אסימטרי אינו ארוך או שונה מזה של כל ניתוח אחר להגדלת חזה.

ד”ר ברודובסקי, מנתח פלסטי מוכר בבתי החולים הפרטיים הטובים ביותר בארץ, ביצע אין ספור ניתוחי חזה אסימטרי ומאחוריו שנות פעילות ענפות ללא רבב.

האם יש לך חזה לא סימטרי?

אסימטריה בחזה יכולה לבוא לידי ביטוי בכל מיני אופנים, הראשון הינו מבנה לא סימטרי של בית החזה, שוני בגודל הפטמות, שוני בנפח השדיים ו/או צורתם או שילוב של כמה אופנים יחד. כפי שצוין בפסקת הפתיחה, כמעט כל זוג שדיים בעולם יסבלו ממידה מסוימת של חוסר סימטריה וחשוב לאבחן אותה במדויק, קטנה או גדולה ככל שתהיה, ולקחת זאת בחשבון. במסגרת הבדיקות לקראת כל ניתוח פלסטי שהוא התעלמות מחוסר הסימטריה לפני הניתוח עלולה להוביל להחרפת המצב בתום הניתוח.

כיצד מתבצע ניתוח חזה אסימטרי?

ישנם שני סוגים עיקריים של אסימטריה בחזה, עד כה הזכרנו בעיקר את ניתוח הגדלת חזה לחזה אסימטרי במסגרתו מוחדרים שתלי סיליקון בעלי נפחים שונים לשם יצירת מראה מאוזן יותר. אך ישנו סוג נוסף, הסוג השני הינו הליך כירורגי של הקטנת חזה במסגרתו המנתח מאזן את השדיים באמצעות הקטנת נפח השד ועיצובו.

בשני המקרים מדובר בניתוח רפואי וכזה הוא מגיע עם סיכונים ואפשרות לסיבוכים אך ככלל ניתן לומר שאחוזי ההצלחה שלהם גבוהים בצורה בלתי מעורערת.

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
ניתוחים נוספים
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג