5 דברים שעלייך לדעת על חזייה לאחר הרמת חזה

ניתוח הרמת חזה, אשר לעיתים משולב בניתוח הגדלת חזה, מאפשר לך מראה חזה חדש ומחשוף עמוק ושופע. אם הניתוח שעברת היה הרמת חזה בלבד, ייתכן שתוכלי להמשיך וללבוש את אותן חזיות ששימשו אותך טרם הניתוח – אבל ייתכן מאוד גם, במיוחד אם ההליך כלל גם הגדלת חזה, שתצטרכי להחליף את כל מלתחת החזיות שלך. אילו חזיות ילוו אותך בדרך אל החזה המושלם לאחר הליך הרמת חזה? כל התשובות – לפנייך.

מייד לאחר הניתוח – חזיית ספורט עם תמיכה טובה

לאחר הניתוח, הרופא יחבוש את האזור המנותח באמצעות תחבושות לחץ מהודקות שישמרו על החזה במקומו. בתקופה שמייד לאחר הרמת החזה, חשוב לספק תמיכה איכותית שתשמור על מראה החזה ותאפשר זרימת דם מיטבית והחלמה מהירה. בדרך כלל, מדובר בחזיית ספורט הנפתחת מלפנים. חשוב לדעת, כי מידת החזה שלך עשויה להשתנות לאחר הניתוח, ומומלץ להשתמש בחזייה שתתאים לך בדיוק.

לאחר תקופת ההחלמה – תלבשי מה שבא לך

רוב המטופלות לאחר הליך הרמת חזה, חולמות על יום השופינג שבו יתחדשו בחזית חדשות – וייתכן שגם את תגלי בשל השינוי במבנה החזה, החזיות הישנות כבר לא מעניקות לחזה שלך את התמיכה המתאימה. גם ההיקף עשוי להשתנות, לא אחת הליכי הגדלת חזה והליכים אסתטיים אחרים, מעודדים אותנו לרזות, לנהל אורח חיים בריא יותר וליהנות יותר מהגוף.

וותרי על חזיות הפוש אפ

הנה פריט מידע שלא כל מנתח פלסטי מספר למטופלות שלו: חזיות פוש אפ עלולות לפגוע במיקום השתלים ובמראה החזה לאחר הניתוח. תוסיפי את זה לעובדה שלאחר ניתוח הרמת חזה את כבר לא צריכה את חזיית הפוש אפ – ותגלי, שמלתחת החזיות החדשה שתקני, לאחר ההחלמה מן הניתוח, תאפשר לך להרגיש מושכת ולתמוך בחזה – אבל לא “תחנוק” אותך.

בחרי חזיות שמתאימות לך בדיוק

עוד טיפ לבחירת חזיות לאחר ניתוח הרמת חזה, הוא להקפיד על חזיות שמתאימות לך. יכול להיות שמידת הקאפ שלך תשתנה, ויכול להיות שבהרמת חזה הקאפ נשאר בדיוק כשהיה. ייתכן גם שההיקף שלך ישתנה – רק חזייה שמתאימה לך ומספקת תמיכה ונוחות – תאפשר לך ליהנות מתוצאות הניתוח שלך באופן מושלם, ולטווח ארוך. חשוב שהחזיה תתמוך בחזה ותישא את משקלו כדי למנוע עומס יתר על העור. חזייה לא טובה, מעבר לעובדה שהיא מסתירה את החזה המושלם, אינה עושה את תפקידה העיקרי שהוא לתמוך בחזה ולהאט את קצב צניחתו.

איך תבחרי את החזיות החדשות שלך?

חשוב לדעת, שעל אף התחושה שהחלמת באופן מלא מהניתוח כבר לאחר כמה שבועות, רקמות החזה נמצאות עדיין בתהליך של החלמה במשך בין שלושה לשישה חודשים ועד שנה לאחר הניתוח. על כן, בחירת חזייה לאחר הרמת חזה תשפיע על מהלך ההחלמה, וחשוב להיוועץ הן במנתח הפלסטי או בצוות המקצועי במרפאה והן באנשי המקצוע בחנות, לבחירת חזייה שתאפשר החלמה טובה, מיקום מושלם, התאמה אופטימאלית מבחינת הגודל וההיקף של החזיה, ומראה מחשוף – כמו זה שחלמת עליו.

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
ניתוחים נוספים
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג