שאלות שצריך לשאול את המנתח לקראת הרמת חזה

 

ניתוח הרמת חזה ועיצובו הוא ניתוח שמשפיע באופן דרמטי על המראה, תפישת הנשיות, והדימוי העצמי של נשים שבוחרות לעבור אותו. מה שיבטיח ניתוח הרמת חזה מושלם הוא כמובן הבחירה במרפאה מקצועית ובמנתח פלסטי שיוכל להגשים את החלום וליצור את השינוי הרצוי במראה החזה. לפניכם – שאלות שחשוב לשאול את הרופא המנתח לפני הליך הרמת חזה, על מנת להחליט שהוא הרופא המנתח המתאים לך ביותר.

#1 – שלב הפרטים האישיים

כדאי שתדעי מספר פרטים אישיים אודות הרופא המנתח שאת בוחרת להליך הרמת החזה שלך. פרט ראשון שחשוב לדעת אודות הרופא הוא, האם הוא מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית והאם הוא חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית .עוד שאלות שחשוב להתעכב עליהן הן, כמובן, הוותק והניסיון שלו בניתוחים פלסטיים הדומים לזה שלך, וכן אם תקבלי ליווי אישי – לפני, במהלך, ולאחר הניתוח.

#2 – איך יהיה הניתוח?

בשלב הייעוץ תרצי לדעת האם את אכן מתאימה לניתוח הרמת חזה. האם מספיקה רק הרמת חזה או שיש צורך גם בהגדלת החזה בכדי לתת לך את תוצאה שלה את מייחלת.

חשוב מאוד כבר בייעוץ הראשון לתאם ציפיות ולוודא שהניתוח יגשים לך את החלומות.

יש לברר אילו צלקות תשארנה לאחר הניתוח, מהו תהליך ההחלמה, כמה זמן הוא לוקח ומה הן המגבלות בתקופת ההחלמה.

#3 – האם תמליץ על הרמת חזה בלבד?

אם בנוסף להרמת חזה את צריכה גם הגדלת חזה. חשוב לשאול את הרופא המנתח – האם הוא ממליץ על שילוב של הגדלה במהלך ניתוח הרמת החזה, ואם כן – האם תידרשי לשתלים? האם ההגדלה היא מינורית? ייתכן שניתן יהיה להשתמש ברקמות עצמוניות כמו שומן להגדלת החזה.

#4 – איך להתכונן לניתוח ולשלבי ההחלמה ממנו?

ניתוח הרמת חזה כרוך בהתאוששות ותהליך החלמה שנמשכים על פני עד שישה שבועות – כאשר ממש בכל יום תראי שיפור גם במראה וגם בתחושה האישית. כדאי לדבר עם הרופא על תהליך ההחלמה, לתאם ציפיות, ולהכין מראש את כל האביזרים שתזדקקי להם, כמו למשל חזיית ספורט, מחבושות, או משככי כאבים.

#5 – כמה זה יעלה לי?

אנחנו לא ממליצים לבחור את הרופא המנתח לניתוח הרמת חזה (כמו לכל טיפול אחר) על פי המחיר, אולם חשוב לוודא כי עלות ניתוח הרמת חזה מתאימה למקצועיות ולתנאים המוצעים לך במהלך הניתוח.

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
ניתוחים נוספים
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג