5 שאלות ותשובות בנושא הרמת חזה

עולם הטיפולים והניתוחים הפלסטיים מתקדם בצעדים מטאוריים, ומציע למתעניינים שפע של דרכים ליצור שינוי רב משמעות במראה החיצוני – ומתוך כך גם שינוי בתפישת העצמי, בדימוי העצמי, בביטחון העצמי ואפילו בשמחת החיים. ניתוח הרמת חזה, הוא ניתוח פופולארי המאפשר עיצוב מחדש של החזה הנשי, והוא שכיח במיוחד לאחר הריונות, לידות והנקות, לאחר ירידה במשקל, ובנשים שהזמן השפיע על מראה החזה שלהן. לצד ניתוח הרמת חזה, ניתן לשקול גם הגדלת חזה ע”י הוספת שתלים או הזרקת שומן. לעיתים, מדובר בלא פחות מאשר הגשמת חלום עבור המנותחת. לפניכם, חמש השאלות הנפוצות בנושא ניתוח הרמת חזה.לכל שאלה נוספת – הצוות המקצועי במרפאה של ד”ר שלמה ברודובסקי, זמינים לייעוץ ולמתן מענה מקיף.

לאילו גילאים מתאים ניתוח הרמת חזה?

כל משפחת הניתוחים האסתטיים של החזה (הגדלת חזה, הקטנת חזה, עיצוב חזה, וכדומה), מתאימים לנשים (וגם לגברים, ובפרט ניתוחי הקטנת חזה לגברים) החל משלב סיום ההתפתחות המינית והתפתחות השדיים. אצל כל נערה גיל זה הוא משתנה, אבל מדובר בדרך כלל על סביבות גיל 17.  אין גיל מרבי לניתוח הרמת חזה – ניתן לבצע את הניתוח גם בגילאים מבוגרים.

האם ניתוח הגדלת חזה מאפשר הנקה לאחריו?

בעקרון ניתוח הרמת חזה אינו משפיע על  ההנקה, הניתוח מטפל במיקום הפטמה והעטרה, הסרת עודפי העור של השד ועיצובו מבלי לנתק את הפטמה מצינוריות החלב ובלוטת החלב. לכן אישה שיכולה להניק תוכל להניק גם לאחר ניתוח הרמת  חזה.

האם ניתן לשלב ניתוח הרמת חזה עם עיצוב מחדש, הגדלה או הקטנה של החזה?

בהחלט!  ניתוח  להרמת חזה מטפל לפי הצורך  גם בעטרה. אם העטרה רחבה מדי אפשר להקטינה לממדים נכונים (קוטר נכון של עטרה באישה נע בין 3,5 ל4,5 סמ’).  הניתוח כולל הרמת הפטמה למקומה האנטומי הנכון מעל הגובה הכפל התת שדי והסרת העור העודף.  כל הפעולות  האלו גורמות לחזה להראות יותר מעוצב,  צעיר יותר ויפה יותר.  אם החזה קטן אפשר להגדילו ע”י הוספת שתל. חשוב לזכור שככל שהחזה גדול יותר הוא גם כבד יותר ולכן גם יצנח מהר יותר.

כיצד אוכל לדעת שניתוח הרמת חזה יאפשר את המראה המיוחל של השדיים שלי?

לפני ניתוח רמת חזה, כמו לפני כל הליך כירורגי אחר, נהוג לקיים פגישת ייעוץ אחת לפחות, בו ישתתפו המטופלת והרופא המנתח. במהלך השיחה, תשתף המטופלת את השאיפות, הרצונות, החלומות וגם החששות שלה בעניין ניתוח הרמת החזה – והרופא המנתח, יסייע להסביר למטופלת את התוצאות האפשריות, מהלך הניתוח וההחלמה – וגם יבדוק אם וכיצד ניתן לבצע את הניתוח לשביעות רצונה של המטופלת על פי המידע שחלקה. חשוב מאוד לתאם ציפיות ולראות שהחלום והמציאות  תואמים.

במידה וציפיות המטופלת אינן ריאליות ואינן עולות בקנה אחד עם המציאות, על הרופא המנתח להסביר זאת למטופלת, לוודא כי אכן הבינה את ההסבר ולאפשר לה להתאים את ציפיותיה למידע החדש שקיבלה.

מה הסיכויים לסיבוכים בניתוח הרמת חזה?

ככלל, הסיכויים לסיבוכים בניתוח הרמת חזה הם פחות מ – 4%, ומרבית הסיבוכים הם זמניים ועוברים עם תום ההחלמה. חשוב לבחור ברופא מקצועי, מנוסה וזמין, שיבטיח סיכויים אף פחותים לסיבוכים, וליווי אישי בתהליך ההחלמה. מרפאת ד”ר ברודובסקי מזמינה אתכם ליצור עימנו קשר, לייעוץ ראשוני ללא התחייבות, בעניין ניתוח הרמת חזה.

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
ניתוחים נוספים
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג