הרמת חזה ללא שתל

עם השנים, החזה הנשי עובר שינויים משמעותיים במראהו. מבנה השד ורגישותו לשינויים הורמונאליים הופכת אותו חשוף לשינויים במעגל החיים. שינויים במשקל, הריונות לידות והנקות, שינויים הורמונאליים וגם עצם השנים שעוברות, מדלדלות את החזה ומרפות את עור השד. החזה הופך להיות מדולדל וצנוח. היום, בעולם שבו הליכים אסתטיים מחזירים לגוף את הברק והגמישות המאפיינים את עולם הצעירים – חשוב לדעת שאין סיבה להסתפק במראה שד מדולדל, מרוקן וצנוח. גם כשהרעיון של שתלי סיליקון אינו מקובל עליך. ניתוחי חזה כמו הרמת חזה ועיצובו מחדש או אפילו הגדלת חזה – אינם מחייבים שימוש בשתלים, ותוצאותיהם נשמרות לאורך שנים. הרמת חזה ללא שתלי סיליקון? יש חיה כזו, והיא הופכת פופולארית יותר ויותר!

הרמת חזה ללא שתל – מראה זקוף אך קטן יותר לשד

אפשר להרים את החזה ולעצבו מחדש גם ללא שימוש בשתלי סיליקון. חשוב לדעת, כי בעוד שתלי סיליקון הם דרך יעילה עבור הגדלת חזה ונעשה בהם שימוש גם בניתוחי הרמת חזה . מדובר בגוף זר מלאכותי שמוכנס אל הגוף. במקרים בהם ניתן לבצע ניתוחי חזה בתוצאה אופטימאלית ללא שתלים – חשוב לשקול את האפשרות. הרמת חזה ללא שתלים  אפשרית כאשר קיימת רקמת השד בכמות מספקת.  גם אז חשוב לקחת בחשבון כי התוצאה – שד זקוף, צעיר ומתוח – תאפשר מידת חזה קטנה יותר ביחס לזו שטרם הניתוח. אפשרות נוספת להרמת חזה מבלי לפגוע במידת החזה בחלק מן המקרים, היא נטילת רקמת שומן מהאזורים בהם הוא נמצא בשפע ולהחדירו אל השד ובאמצעותו לעצב מחדש את החזה כך שייראה מלא ומידתו לא תפחת ואף תגדל.

הגדלת חזה ללא שתלים

כיום, הופכת מקובלת יותר ויותר השיטה לניתוחי הגדלת חזה תוך שימוש בשומן עצמוני, בעיקר מאזורים מועדים כמו הבטן התחתונה, עכוזים או הירכיים. שאיבת שומן מאזורי מטרה והזרקתם אל השד היא בבחינת “שתי ציפורים במכה אחת”, והמראה המתקבל עבור ניתוחי חזה בטכניקה זו הוא טבעי. חשוב לדעת, כי בשל מגבלת השומן שניתן לשאוב מדובר בדרך כלל בהגדלת חזה לא גדולה, כמו כן, חשוב לציין שחלק מתאי השומן ייספגו בשל הצורך בהתפתחות מערכת נימים שתזרים דם אל התאים החדשים שהתווספו (בדרך כלל בין שליש למחצית התאים שיוזרקו ייספגו, והשאר יוותרו) לכן יש צורך לחזור על הפעולה מס’ פעמים עד לקבלת חזה בגודל רצוי. לצד שיקולים אלה, מדובר בטכניקה יעילה במיוחד, לשחזור שדיים או בניתוחי הגדלת חזה, אשר מאפשרת מראה טבעי ללא שתלי סיליקון ובהליך שיש בו יתרונות רבים.

כלל מפתח בניתוחי חזה – בחרו רופא מתאים

כמו בכלל ההליכים האסתטיים והניתוחים הפלסטיים, גם בניתוחי חזה בכלל ובהרמת חזה ללא שתלים בפרט, חשוב לבחור ברופא מנתח בעל ניסיון, ובצוות שילווה כל מנותחת החל מהבחירה לעבור את הניתוח וכלה בתום תהליך החלמה מוצלח.

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
ניתוחים נוספים
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג