האם ניתוח הרמת חזה מתאים לכל גיל?

שפע של ניתוחים פלסטיים ואסתטיים מאפשרים לנשים (ולגברים) בכל גיל לשפר את צורת החזה, לקבוע ואת גודלו, להרים ולעצב מחדש את החזה על פי רצונם. כיום, ניתן להגדיל את החזה, להקטין את החזה, ולהרים את החזה – מדובר בניתוח אסתטי שאינו מחייב התוויות רפואיות, שמאפשר שינוי משמעותי  העיצוב הגוף ובשיפור בדימוי העצמי, בביטחון העצמי, ובאיכות החיים. מבין ניתוחי החזה האסתטיים, ניתוח הרמת חזה מאפשר עיצוב מחדש של השדיים, בעיקר לאחר שינויים הורמונאליים ופיזיולוגיים שהגוף עובר במהלך החיים באופן טבעי, על מנת לשוות לחזה מראה צעיר ואטרקטיבי. מהו ניתוח הרמת חזה, מתי אפשר לעשות ניתוח הרמת חזה ומתי מומלץ לשקול ניתוח כזה? על כך ועוד – במאמר שלפניכם.

ניתוח הרמת חזה – כל האפשרויות לחזה מושלם

עם השנים, נשים עוברות שינויים משמעותיים במבנה הגוף, ואיתם – גם החזה שמשתנה. החזה הנשי, אשר מתפתח עד סוף העשור השני לחיים, ומשתנה לאחר מכן בעקבות דיאטות, שינויים תזונתיים, שינויים הורמונאליים, חשיפה לשמש, וכמובן – הריונות, לידות והנקות. החזה מתחיל את חייו כשהוא מוצק וזקוף, ועם השנים נוטה להדלדל. נשים לעיתים מתארות את החזה שלהן לאחר לידות והנקות כמדולדל, נפול, מרוקן, וכדומה.

ניתוח הרמת חזה מאפשר עיצוב מחדש של החזה ובעקר החזרת העטרה והפטמה למקומם הנכון, גבוה מעל הקפל התת שדי. על מנת לשוות לו מראה צעיר, רענן, זקוף ואסתטי. הניתוח מבוסס על הרמת העטרה והפטמה, עיצוב מחדש של השד, והסרת עודפי עור. לעיתים כאשר החזה מדולדל , אפשר להקנות לו נפח עי’ הוספת שתל סיליקון כמו בהגדלת חזה. בדרך זו אפשר גם לעצב את השד וגם לתת לו נפח מתאים. לאחר תקופת ההחלמה – ייראה שינוי ניכר במבנה השדיים, וביחד עימו בדרך כלל – גם שינוי ביחס המנותחת כלפי עצמה. לא מומלץ להוסיף שתלים גדולים  כדי לא להחיש את קצב הצניחה לאחר הניתוח.

ניתוח הרמת חזה – מתי אפשר ומתי כדאי?

כל אישה שהחזה שלה סיים את שלב ההתפתחות שלו (בדרך כלל אחרי גיל 18) יכולה לשקול ניתוח הרמת חזה. בדרך כלל, מומלץ לנשים לדחות ניתוח להרמת חזה אם הן נמצאות בתהליך של ירידה במשקל (מומלץ לאפשר את הניתוח לאחר השגת משקל רצוי ושמירה עליו לאורך תקופה) או אם הן עדיין לא סיימו את שלב הלידות וההנקות. חשוב לקחת בחשבון שהריון, לידה, והנקות, משנים את מבנה וצורת השד ותוצאות הניתוח יושפעו, ולכן אם מתוכננות עוד לידות בעתיד – מומלץ להמתין עם ניתוח הרמת חזה. ניתוח הרמת חזה ניתן לערוך גם בנשים בגילאים מבוגרים – לאחרונה הפך הניתוח אופנתי מאוד באמריקה בקרב נשים בגיל השלישי. ולמה לא? היום, כשארבעים הוא השלושים החדש, גם בנות 60 ואף יותר רוצות להיראות צעירות – וניתוח הרמת חזה מאפשר זאת.

ניתוח הרמת חזה עושים אצל רופא מנוסה ואיכותי – בלבד

חשוב לדעת, כי איכות הניתוח ותוצאותיו, רמת הסיכון והסיכויים לסיבוכים לאחר ניתוח הרמת חזה, שהם בדרך כלל נמוכים, מושפעים ישירות מבחירת הרופא המנתח. בחירת רופא מומחה ומנוסה, ולא פחות חשוב – זמין ותומך בתהליך מתחילתו עד סופו – תשפיע על ניתוח הרמת חזה מוצלח, שתוצאותיו יגרמו לכן אושר וגאווה לאורך שנים ארוכות.

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
ניתוחים נוספים
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג