ההשפעה של הקטנת חזה על הגוף והנפש של האישה

ניתוח הקטנת חזה נועד להקטין את נפח ומשקל השד, הרמת ועיצוב השד וקביעת מיקום וגודל נכון ופרופורציוני של העטרה והפטמה. מטרת  הניתוח, בנוסף  להקטנת השד לתת לו צורה  יפה יותר יפה ופרופורציונית למבנה הגוף של האישה. נשים רבות בעלות שדיים גדולים, בשל משקל השדיים,  סובלות מקשיים גופניים כמו כאבי גב וכתפיים כרוניים ועקמת של עמוד השדרה, ככל שהשדיים גדולים יותר הם גם צנוחים יותר. בשד צנוח, העור מתחת לשד אינו מתאוורר ומזיע, הרטיבות שנוצרת , יוצרת גירוי , דלקות בעור ופטרת מתחת לשד. מסיבות אילו ניתוח להקטנת חזה מוגדר גם כניתוח רפואי ולא רק קוסמטי. לאחר ניתוח להקטנת חזה, נשים חוות הקלה גופנית אך גם נפשית.

ניתוח הקטנת חזה – על תהליך הניתוח ומהלך ההחלמה ממנו

ניתוח הקטנת חזה נועד עבור נשים המעוניינות לשנות את מבנה השד שלהן לקטן יותר , מעוצב יותר עם פטמה ועטרה במיקום ובגודל נכון . הניתוח מתאים לנשים בכל גיל, החל מתום שלב ההתפתחות של השדיים (אולם במקרים יוצאים מן בכלל כשהשדיים מאוד גדולים ומקשים מאוד על מהלך החיים ניתן לשקול ניתוח להקטנת חזה גם בגיל צעיר יחסית) ועד גילאים מבוגרים. הניתוח אורך בין שעתיים לשלוש, מבוצע בהרדמה מלאה, עם מהלך החלמה של כארבעה עד שישה שבועות. השיפור מורגש מיד לאחר הניתוח. התוצאה הסופית שכוללת ירידת בצקות ורפוי צלקות בדרך כלל לאחר כשישה חודשים עד שנה, ומהווה שינוי משמעותי עבור המנותחת, עם מראה חזה שונה לחלוטין – קטן יותר, מעוצב ויפה יותר.

השינויים הפסיכולוגיים האופייניים לאחר ניתוח הקטנת חזה

נשים רבות חולמות על שדיים גדולים ושופעים, אולם נשים רבות בעלות שדיים גדולים, בשלבים השונים של החיים, סובלות מגודל ומשקל שדיהן. שדיים גדולים מהווים הפרעה ומעצור בכל הקשור לפעילות גופנית, מקשים על היציבה וגורמים לכאבי גב וכתפיים. אך לא פחות חשוב ומשמעותי הדימוי עצמי נמוך, חוסר חיבור אל הגוף, קושי ללבוש חולצות קצרות או בגד ים, קושי ביצירת יחסים אינטימיים ומבוכה בשל דימוי הגוף ועוד. המשמעויות מרחיקות הלכת של שדיים גדולים, אינן כורח המציאות. הבחירה לעבור ניתוח הקטנת חזה מאפשרת חיבור מחדש אל הגוף – תחושת גאווה ושמחה, בחירה בבגדים צמודים, חשופים, וכאלה שלא נלבשו בעבר, שינוי במיניות ובזוגיות, איכות חיים גבוהה יותר ושמחת חיים.

בחרו ברופא מנתח איכותי, לניתוח הקטנת חזה מושלם

סיכוי מופחת לסיבוכים, ליווי מקצועי ותוצאה מושלמת, יתקבלו רק אם הרופא המנתח שבחרתם הוא רופא מומחה ומנוסה, קשוב, מקצועי, ואיכותי. בחרו ברופא כזה, אשר יבטיח ניתוח הקטנת חזה בתנאים המתאימים לכם ביותר, פגישת ייעוץ בה יקשיב לרצונות ולצרכים ויתאים את תוצאת הניתוח, וליווי בזמינות גבוהה (למקרי חירום, כמובן) לאחר הניתוח. רופא מנתח כזה יבטיח תוצאה אופטימלית לניתוח הקטנת חזה, וביחד איתה את כל ההשפעות הפסיכולוגיות המבורכות בשינוי זה.

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
ניתוחים נוספים
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג