תהליך והכנות לניתוח הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה הינו הניתוח האסתטי הפופולרי ביותר בקרב נשים בארץ ובעולם. משמעותו של הניתוח אצל נשים רבות הינו השינוי בביטחון העצמי. כאשר הנך מעוניינת לעבור ניתוח להגדלת חזה חשוב שתבדקי מספר נקודות טרם הניתוח כגון מקום ביצוע הניתוח ,טווחי המחירים השונים ועוד.

הגדלת חזה, ניתוח אחד מחירים רבים, קשת המחירים די גדול וחשוב לבדוק ולהבין מה בדיוק עומד מאחוריהם. הרי קיימים מספר היבטים מאוד חשובים עליהם אסור להתפשר. קבלת הצעת מחיר זולה לא בהכרח היא הכיוון הנכון לכך. ראשית מדובר בהליך רפואי ובניתוח מורכב, אשר יש לבצע אך ורק אצל מומחה לכירורגיה פלסטית המוכר ע”י האיגוד לכירורגיה פלסטית בישראל.

מהי מטרת ניתוח הגדלת חזה

מטרת הניתוח להגדלת החזה הינו לעצב את החזה ולהכנות לו מראה הפרופורציונלי לממדי הגוף של האישה. חשוב להתאים את התוצאה למבנה הגוף באופן שיראה טבעי ונכון. כדי להשיג את המטרה ניתן להשתמש במגוון סוגים וצורות שתלים ובשילוב ניתוחים משלימים.

אילו בדיקות יש לבצע לפני קביעת ניתוח

ניתוח הגדלת חזה אמנם ניתוח אסתטי אך כמו כל שאר הניתוחים נדרשים לבצע מספר בדיקות טרם הניתוח. מבין הבדיקות שתתבקשי לבצע קיימות הבדיקות הבאות:

  • תפקודי קרישה
  • ספירת דם
  • אולטרסאונד חזה / MRI

פגישת ייעוץ

פגישת הייעוץ הינה חלק חשוב ומשמעותי כחלק מתהליך הניתוח. פגישת הייעוץ לא תדבר רק על הגדלת חזה מחירים, אלא תסתובב בעיקר סביב ההכנות וההסברים לקראת יום הניתוח עצמו, ומטרתה לעזור לך להגיע בצורה המוכנה ביותר ליום הניתוח. כחלק מהליך בחירת השתל חשוב מאוד להתחשב במבנה הגוף הספציפי שלך ולא להשתמש בדוגמאות של חברות / מכרות שעברו תהליך דומה והשתמשו בשתל בגודל כזה או אחר , חשוב להקשיב להמלצותיו של המנתח ולהבין את משמעות הניסיון שיש לו בתחום. כמו כן חשוב להבין את כלל הסיכונים האפשריים כחלק מההליך ולדון בהם כחלק מפגישת הייעוץ. בנוסף יש ליידע את הרופא בעבר הרפואי ולא להסתיר כל מידע שולי ככל שיהיה.

מה כדאי לבדוק לפני כניסה לניתוח

בפגישות הייעוץ חשוב לשאול את כל השאלות העולות בראשך, לא לוותר על אף שאלה ולוודא כי הרופא עונה במקצועיות הנדרשת. רק לאחר שתקבלי תשובות על ככל השאלות, החששות שלך ותבדקי בצורה מקיפה את כל האפשרויות, תוכלי להמשיך הלאה בתהליך בתחושה רגועה ומוכנה כמה שיותר. כמו כן חשוב לשים לב למספר גורמים המשפיעים על מחיר הגדלת חזה.

ידוע כמובן כי עבור הגדלת חזה המחירים משתנים בהתאם למקום ביצוע הניתוח והרופאה או הרופא המבצע את הניתוח. חשוב לבדוק את כל ההבטים הללו כדי לבחור את המקום המתאים ובמחיר המתאים עבור ניתוח הגדלת החזה.

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג