שתלי סיליקון בחזה

ניתוחי חזה מאפשרים לכל אישה עיצוב מחדש של גודל וצורת החזה. גודל וצורת החזה קשורים באופן ישיר לתחושת הנשיות, לדימוי העצמי, לשמחת החיים ולהרגשת  האישה להיות נשית ומושכת.  ניתוחי חזה השונים מאפשרים לטפל בכל סוג של חזה בהתאם לצורך: הרמת חזההגדלת חזה והקטנת חזה. אין סיבה “להתפשר” על מראה חזה שלא התפתח יפה וגדול מספיק או שהשנים מראות בו את אותותיהן. ניתוחי חזה הם מהפופולאריים בארץ ובעולם.  בכל שנה מאות אלפי ניתוחים כאלה הופכים נשים למאושרות יותר. ניתוחי חזה הם בדרך כלל ניתוחי יום, שאינם מצריכים אשפוז או הליך החלמה מורכב וארוך. התוספת של שתלי סיליקון בחזה מאפשרת מראה מוצק, מלא, וצעיר גם אצל מי ששדיה היו מאז ומעולם קטנים או התרוקנו וצנחו במהלך השנים. ניתוחי הרמת חזה אפשריים גם ללא הוספת שתלים – אולם מי שחולמת על חזה גדול יותר, תצטרך להשלים עם העובדה שיתווספו לחזה שתלי סיליקון שיוסיפו נפח לחזה הקיים. על היתרונות, החסרונות וההליך של הגדלת חזה באמצעות שתלי סיליקון – לפניכם.

הגדלת חזה באמצעות שתלי סיליקון – היסטוריה מפוארת של הצלחות

בעוד ניתוחי חזה קיימים בעולם מזה למעלה מ- 150 שנים, שתלי הסיליקון הוצגו כאפשרות זמינה ובטוחה להגדלת חזה בשנות השישים. שתלי הסיליקון הראשונים היו עשויים ממעטפת סיליקון חלקה ודקה יחסית מלאים ב ג’ל סיליקון  דליל יחסית שדלף דרך המעטפת והתפשט למקומות שונים בגוף: כמו בלוטות לימפה, כבד ועוד. שתלים אלה גרמו לסיבוכים כשהשכיח ביותר היה התקשות החזה. בתחילת שנות התשעים הוצגו שתלי סיליקון-ג’ל, עם מעטפת עבה יותר ומחוספסת  וג’ל צמיג יותר, שהבטיחו סיכויים קטנים יותר לדליפה. והפחיתו משמעותית את תופעת ההתקשות.

האם יש צורך להחליף שתלי סיליקון לאחר ניתוח הגדלת חזה?

מי שעברה ניתוח שבו הוחדרו שתלי סיליקון לגופה צריכה בנוסף למעקב שדיים רגיל לבדוק גם את שלמות השתל, על מנת לוודא שאינו נדרש להחלפה – עד כמה שהשתלים טובים ובטיחותיים, קורה שיש להם בלאי והם גם עלולים להיקרע  במהלך השנים. לפי הסטטיסטיקה שכיחות  הקרעים בשתלים עולה כעבור 10 עד 15 שנים. לכן מומלץ ע”י ה FDA וע”י האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית להחליף את השתלים כעבור תקופה זו. אולם יש לציין, שיש  הרבה מאוד נשים עם שתלים שלמים בחזה 20 שנים ויותר.

ניתוחי חזה מושלמים תלויים בהתאמה בין הרופא למנותחת

אם ניתוחי הגדלת חזה, הרמת חזה או עיצוב מחדש של החזה הוא בבחינת הגשמה של חלום, חשוב לדעת כי המפתח לניתוחי חזה מוצלחים טמון בבחירת רופא מנתח פלסטי בעל ידע, ניסיון וגישה טיפולית שתתאים לכל מטופלת. לא רק הניתוח עצמו חשוב שיבוצע בידי אומן מנוסה ומושכל – גם הליווי המקצועי החל משלב קבלת ההחלטה ועד לתום תהליך ההחלמה, חשוב שיבוצע באופן מתאים, תוך מסירת כל הידע הנדרש לבחירה מושכלת וזמינות לשאלות לאחר הניתוח ועם תחילת תהליך ההחלמה.

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
ניתוחים נוספים
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג