5 שאלות ותשובות בנושא ניתוח הגדלת חזה

ניתוחים פלסטיים אסתטיים, בכלל וניתוחים להגדלת חזה בפרט, הפכו לפופולאריים בעולם כולו, וגם בישראל. לפניכם – תשובות לשאלות הנפוצות בעניין הגדלת חזה. לכל שאלה נוספת – צרו קשר עם צוות המרפאה של ד”ר שלמה ברודובסקי, ונשמח לספק מענה מקצועי.

ניתוח הגדלת חזה – זה כואב?

ניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח פופולארי, לרוב מבוצע בהרדמה כללית אך במקרים מסוימים אפשר לבצעו גם בהרדמה מקומית עם טשטוש. לרוב אינו מצריך אשפוז מעבר למספר שעות על מנת לוודא את התפוגגות השפעת חומרי ההרדמה. תהליך ההחלמה מניתוח הגדלת חזה מלווה  בימים הראשונים בתחושת לחץ או כאבים מקומיים.  ניתן להיעזר במשככי כאבים בימי ההחלמה הראשונים בבית. וכמובן, חשוב לשמור על אזור הניתוח, בעיקר בלבישת חזייה מתאימה ומהודקת והימנעות מפעילות גופנית או פעילות מאמצת של השרירים באזור הניתוח. בפגישת הייעוץ טרם הניתוח, כמו גם מיד לאחר הניתוח, יסופק מידע מקיף בנוגע להחלמה מניתוח וכמובן – נלווה את המטופלת עד להחלמה מלאה.

האם אפשר לשלב ניתוח הרמת חזה וניתוח הגדלת חזה או הכנסה של שתלים?

בנשים שסובלות מחזה קטן וצנוח אי אפשר רק להגדיל את החזה על יד החדרת שתל. בכדי לקבל חזה גדול יותר ומעוצב, יש צורך לשלב בין ניתוח להרמת החזה ע”י הרמת הפטמה למקומה הנכון והסרת עודפי עור שיוצרים את הצניחה של החזה.  החדרת השתלים מעניקה נפח נוסף לחזה ובמקרים רבים אף משפרת את צורתו.

כיצד בוחרים את הגודל והצורה של החזה החדש?

כיום תעשיית השתלים מספקת שתלים באיכות גבוה, בצורות ובגדלים שונים. במרבית המקרים, נשים המיועדות לניתוח הגדלת חזה מגיעות עם חלום, עבור גודל וצורת החזה שהן היו רוצות לקבל לאחר ניתוח הגדלת חזה. בשיחה מקדימה לניתוח בהשתתפות הרופא המנתח, נדבר על אותו חלום ונבדוק, אילו שתלים ובאיזה נפח יתאימו. המנתח  אמור על פי מבנה הגוף, גודל וצורת החזה של האישה, לפי ניסיונו ורצונה של האישה להתאים את הגודל, צורת השתל ומיקומו.  אולם לעתים החלום והמציאות לא עולים בקנה אחד ולכן חשוב מאוד בייעוץ הראשון ולאחר בדיקה לתאם ציפיות ולוודא  שהחלום והמציאות יכולים להיפגש ולהבין מה תהיה הדרך הטובה ביותר לבצע את הניתוח.

מהו הסיכוי לסיבוכים לאחר ניתוח הגדלת חזה?

ניתוחי חזה הם מהניתוחים האסתטיים הנפוצים ביותר, בישראל ובעולם בכלל. אחוז הסיבוכים בניתוחים אלה הוא נמוך יחסית ונע בין 4% ל – 9%, וכמובן, שככל שהבחירה ברופא המנתח היא מדוקדקת יותר כך הסיכויים לסיבוכים פוחתים והליווי המקצועי מאפשר תהליך החלמה נינוח יותר. מכאן – החשיבות הגבוהה בבחירת רופא מנתח שהוא מנוסה, זמין, מקצועי שידע לטפל בצורה יעילה בסיבוך שנוצר ולמנוע החמרה ולהוביל לתהליך החלמה חלק.

איך בוחרים את הרופא המנתח עבור ניתוחי חזה?

כאמור, הבחירה ברופא מנתח בעל ניסיון, השכלה, מרפאה מצוידת וצוות מקצועי, היא זו שתשפיע על מהלך נוח של החלמה ועל ניתוח הגדלת חזה מושלם. במרפאתו של ד”ר שלמה ברודובסקי תמצאו את הליווי המקצועי והניסיון שיאפשרו ניתוח אסתטי מושלם. צרו עמנו קשר, ונשמח לקבוע פגישת ייעוץ ראשונית!

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
ניתוחים נוספים
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג