מהו העיתוי הנכון לביצוע ניתוח הגדלת חזה

נשים רבות בוחרות לעבור ניתוח הגדלת חזה בשלב כלשהו בחייהן. בשל סיבות אסתטיות, מדובר בניתוח שכיח המוצע על ידי מנתחים פלסטיים המתמחים בכך. הניסיון הרב שצברו המומחים בתחום, איכות גבוהה של השתלים, מאפשרים לכל המעוניינות בכך ליהנות מתוצאות מצוינות. מתי נכון לבצע את ניתוח הגדלת החזה ומה חשוב לדעת לפני שניגשים אליו?

מהו ניתוח הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה, המתבצע על ידי מנתח פלסטי המתמחה בכך, מאפשר להגדיל את נפחו של החזה וכן גם לשפר את צורתו. הניתוח נעשה תוך שימוש בשתלים בגדלים ובצורה שונים, בהתאם למבנה הגוף והשדיים. השתלים המוחדרים המעניקים לחזה את נפחו. שתלים אלה יכולים להיות בצורות שונות וגם מחומרים שונים. ישנם שתלים מסיליקון הממולאים בג’ל וישנם כאלה הממולאים במי מלח (פחות בשימוש). ישנם שתלים בצורה של טיפה, ואחרים עגולים וסימטריים בעלי פרופיל שונה. האפשרויות המוצעות כיום רבות ומגוונות וניתנות להתאמה מלאה לכל מטופלת ומטופלת.

למי מתאים הניתוח ומתי מומלץ לעבור אותו

באופן כללי, ניתוח הגדלת חזה מתאים לכל אישה בעלת שדיים קטנים, יחסית למבנה גופה. הניתוח יכול לשפר שדיים שאינם סימטריים או אשר איבדו נפח לאחר תקופת ההנקה או ירידה במשקל.

לפני הניתוח , יש לקבוע פגישת ייעוץ מקדימה הבוחנת את מצבה של האישה וסוג הניתוח שמתאים לה . בפגישה זו מתבצעת גם בדיקה גופנית כללית כדי לוודא שמצבה הרפואי אכן מאפשר את הניתוח הנדרש.

את ניתוח הגדלת חזה אפשר לעבור בשלבים שונים בחיים. הוא איננו מתאים לנערות מתבגרות, שתקופת התפתחותן טרם הסתיימה או לנשים הסובלות מבעיה רפואית עם רמת סיבון גבוהה בניתוח. לנשים שמתכננות לרדת במשקל בצורה משמעותית עדיף להגיע לניתוח לאחר ירידה למשקל הסופי. לנשים שמניקות כדאי לבצע את הניתוח רק לאחר סיום תקופת ההנקה ויבוש החלב. את הניתוח אפשר לבצע בכל עונות השנה. כל אחת ואחת צריכה למצוא לעצמה את הזמן הנוח והמתאים מבחנתה לניתוח. באופן כללי, ובמיוחד לאלו המעוניינות להגיע לחוף הים בבגד ים חשוף, מומלץ לעבור את ניתוח לפני תחילת הקיץ.

לסיכום

ניתוח הגדלת חזה הינו ניתוח שכיח מאד ואף בין הניתוחים הפלסטיים הפופולאריים ביותר כיום. חשוב להקשיב לעצותיו של הרופא המנתח ולבצע את הניתוח בהתאם למועד המתאים, תוך בחינת מצבה של האישה והצרכים השונים הרלוונטיים לכך.

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג