מדריך הגדלת חזה יום הניתוח

בחרת לבצע את ההליך הכירורגי להגדלת החזה, ולפנייך ניתוח פשוט ומהיר, עם תוצאות מעולות ואחוזי הצלחה מרשימים במיוחד, ותקופת התאוששות קצרה שלאחריה תיהני מחזה מוגדל ומעוצב לפי התנאים שהצבת את לגוף שלך.

בעוד שאת ה”לפני” את מכירה היטב, ומה”אחרי” את מתכוונת ליהנות בהקדם האפשרי, הרי שאת יום הניתוח עצמו תעברי פעם אחת בלבד, וחשוב כי תדעי כיצד להתנהל בצורה נאותה בכדי לאפשר לעצמך את השלווה המלאה, לגוף שלך את התנאים האופטימאליים, ולצוות הרפואי את התנאים הטובים ביותר לביצוע הליך ההגדלה המושלם בשבילך.

מדריך זה פורט את האלמנטים העיקריים החשובים ליום בו תעברי את ניתוח הגדלת החזה, אך אינו מהווה תחליף להסבר המפורט והאישי שתקבלי מהרופא לפני ההגדלה ואחריה, בכדי שתוכלי לפעול בצורה המיטיבה ביותר עם הגוף שלך, לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

קראי וזכרי – יום הניתוח להגדלת החזה

הרדמה כללית – הניתוח יבוצע תחת הרדמה כללית, לכן:

1. צום – יש לצום לפי דרישת הרופא, כאשר הצום מותאם למטופלת. לרוב מדובר בכ-8 שעות צום לפני ניתוח הגדלת חזה.

2. יש לוודא כי הרופא המרדים מודע לתרופות שאת נוטלת, במידה ויש כאלו, וכמובן לכל מצב רפואי אחר (מחלות, רגישות לתרופות ואנטיביוטיקה, וכיו”ב)

3. תרופות – לעיתים בניתוחים תחת הרדמה מלאה (להגדלה ובכלל) הרופא המרדים נותן מרשם מסוים ללקיחה ביום הניתוח, ויש לוודא כי את עוקבת אחרי ההוראות ונוטלת את התרופות שניתנו במרשם בצורה מדויקת לפי הוראות המרדים.

מעבר לכך, תישאלי שאלות שונות לפני תחילת הניתוח בכדי לוודא ולאשר פרטים חיוניים, אך אין צורך בהכנה נוספת בכדי לענות על שאלות אלו.

לפני ניתוחי הגדלה וניתוחים בכלל ישנם מספר תהליכים הכוללים בדיקות כלליות ופגישה עם רופא מרדים, אשר יעבור איתך על הפרטים הנ”ל וידריך אותך כיצד לנהוג ביום ניתוח ההגדלה וזאת בהתאמה אישית – לפי הגיל, המצב הבריאותי, אופי הניתוח וכיו”ב.

הכנות במבט לעתיד

כשאת מודעת ל”יום שאחרי”, ההכנות שלך לקראת יום ניתוח ההגדלה צריכות לקחת בחשבון את העובדה כי את תהיי בהתאוששות, ששיאה, כמובן, בימים הסמוכים לניתוח.

יש לדאוג למלווה שיאסוף אותך ויביא אותך הביתה, בכדי להימנע מנהיגה ומהסכנות שבהיטלטלות מיותרת בדרכים. זה נכון שניתוח הגדלת חזה הינו הליך פשוט ומהיר עם אחוזי הצלחה גבוהים ותקופת התאוששות מהירה, אך בכל זאת מדובר בהליך כירורגי באזור משמעותי שנמצא בתנועה מתמדת עם הנשימה, וכמובן עם תנועת הידיים.

יש לדאוג כי הבית יהיה מותאם ומוכן לשובך, שהמיטה מוכנה לקבל אותך למנוחה, וכי יש מספיק מצרכים לימים הקרובים שלאחר ניתוח ההגדלה. מומלץ לוודא עד ליום הניתוח כי יש לך את כל התמיכה וההכנה שיכולה למנוע ממך את הצורך להתעסק בדברים שמעבר למנוחה והחלמה בריאה לאחר ההגדלה.

בנוסף, ניתוח הגדלת חזה דורש התאמה של חזיות, ויש לוודא כי רכשת חזיות אלו עד ליום הניתוח בכדי שיהיו זמינות לשימוש מיידי לאחר סיום ההגדלה.

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
ניתוחים נוספים
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג