התהליך בדרך לניתוח הגדלת חזה

התהליך בדרך לניתוח הגדלת חזה

מבחינה רפואית, הגדלת חזה אינה נחשבת לפרוצדורה מסובכת מידי אך יחד עם זאת אין מדובר בפלסטר על שריטה. התהליך שמטופלת עוברת להגדלת חזה הוא הליך רפואי לכל דבר כשבמקביל לאלמנטים הקליניים ישנו גם רובד אישי המשתנה מאישה לאישה.

כיועץ בכיר בתחום הכירורגיה הפלסטית בארץ ובעולם. ד”ר ברודובסקי מודע ומתייחס לעדינות ולמורכבות התהליך מהבחינה הטכנית והנפשית כאחד. ומאמין ביחס אישי פתוח ותומך עם כל אחת ממטופליו.

שלבי התהליך אותן עוברת המועמדת לניתוח הגדלת חזה

  • חשיבה מוקדמת – רגע ליפני שצוללים למים ומתחילים להיכנס לעובי הקורה מומלץ מאד לקחת את הזמן הנדרש על מנת להגיע להחלטה הסופית בלב שלם. כמובן שניתן לשנות את ההחלטה בכל רגע ורגע עד לתחילת ההליך הפרקטי אך עדיין, חשוב להתייחס לכל הנושא בכובד ראש, לחדד את הציפיות, את המניעים ולצאת לדרך עם רמה מסוימת של בהירות והחלטיות.
  • מחקר ראשוני – עוד לפני שפונים אל גופים מקצועיים כדאי מאד לנצל את רשת האינטרנט לבצע קריאה מקיפה ככל האפשר של חומרים שונים בנושא תוך בדיקת מקורות המידע, כמו העולם, גם הרשת מלאה במקורות בעיתיים למדי עם שלל אינטרסים וחשוב לסנן אותם החוצה ולא לקחת אותם בחשבון בעת שקילת הדברים.
  • משפחה וחברים – במידה וישנה אפשרות, רצוי לשוחח על הנושא עם קרובי משפחה, חברים וכל גורם מהותי אחר בחייכן. שיחות מהסוג הזה יכולות להאיר על הנושא מזוויות חדשות, להעלות שאלות וגם לא מעט טיפים והמלצות בדרך.
  • בחירת מנתח פלסטי – בחירת מנתח פלסטי היא אחת מהחלטות המפתח שיש לבצע במסגרת התהליך שכל מטופלת עוברת להגדלת חזה מכיוון שאיכותו של המנתח הפלסטי מקרינה בצורה משמעותית על התהליך כולו. רופא מקצועי ואיכותי יגיע עם צוות מהימן, יבצע את הניתוח בחדר ניתוחים מאובזר היטב והכי חשוב – עם ידיים מנוסות שיודעות את העבודה.

   ד”ר ברודובסקי עוסק בתחום למעלה מ-30 שנה ומבצע את הניתוחים במרכז רפואי נ.א.ר.א מהמובילים שיש. תוך שימוש בחומרים ובאמצעים המתקדמים ביותר.
  • בדיקה מקדימה – מכאן התהליך הופך להיות פחות תיאורטי ויותר ויותר מעשי. במסגרת הבדיקה המקדימה יבחן המנתח הפלסטי מדדים שונים שיכולים להיות רלוונטיים לניתוח. ממצאי הבדיקה יכתיבו במידה רבה את מיקום השתל. סוג השתל, גודלו וכו’.

   ד”ר ברודובסקי מקיים לפחות שתי פגישות אישיות עם המטופלים טרם הניתוח. בפגישה הראשונה נעשה תיאום ציפיות, ניתן הסבר מקיף אודות התהליך ונלקחות מדידות. במפגש השני נערכת הכנה לניתוח ותאום ציפיות סופי, התייחסות לנקודות בוערות ובחינת הממצאים הרפואיים.
  • בחירת השתל – ישנם שני סוגי שתלים זמינים לניתוחי הגדלת חזה, האחד בעל מבנה עגול והשני בעל מבנה בצורת אגס. השתלים העגולים מגיעים בשלוש צורות  חתך שונות (שטוח, בינוני וגבוה ) ואילו השתלים האנטומיים בעלי מבנה אגסי נעשים בהתאמה מלאה לגוף האישה. לכל אחד מהשתלים הללו יתרונות וחסרות שיש להבין ולקחת בחשבון.
  • הניתוח – ניתוח הגדלת חזה סטנדרטי לוקח כשעה והוא מתבצע תחת הרדמה כללית או תחת הרדמה מקומית בשילוב עם טשטוש כבד בהתאם לבקשת המטופלת.
  • החלמה – מהירות ואופן ההחלמה משתנה מאישה לאישה ובהתאם למפרט התהליך. בדרך כלל ישנם כאבים למשך כמה ימים ותשישות פיזית ולכן עדיף לנוח ולצמצם את הפעילות עד כמה שאפשר על מנת לאפשר תהליך החלמה אופטימאלי.
  • תוצאות – ישנם ניתוחים מסוימים שיראו תוצאות מיד לאחר הניתוח ויש כאלה שייקחו קצת יותר זמן, על פי רוב מומלץ לחכות לפחות כשלושה חודשים בכדי לקבל רושם מהימן למדי אבל התהליך כולו יסתיים באופן מוחלט רק כשנה לאחר הניתוח.

טיפ לדרך…

לכל תהליך יש את הזמן והקצב שלו, ביצוע ניתוח להגדלת חזה אינו שונה מכך. לפני שאת יוצאת למסע הזה וודאי שיש לך את אורך הרוח והתמיכה המתבקשת, שני הגורמים הללו יכולים להוות את ההבדל בין חוויה מדהימה של התפתחות ושינוי לחוויה ארוכה מייגעת.

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג