ההשפעה הפסיכולוגית של ניתוח הגדלת חזה על האישה

תחום הניתוחים האסתטיים אשר התפתח מאוד בעשורים האחרונים ובפרט ניתוחי הגדלת חזה וניתוחי עיצוב מחדש של החזה, מאפשרים שינויים גופניים מרחיקי לכת. למשל הגדלת חזה עבור מי שנולדה עם חזה קטן לטעמה שאינו תואם את מבנה גופה. אפשר לעצב מחדש את  החזה, שהשתנה בגודלו ובצורתו לאחר הריונות, לידות והנקות או שינויים במבנה הגוף לאחר ירידה או עליה במשקל.

אבל – לשינויים בפרופורציות במבנה הגוף שלאחר ניתוח הגדלת חזה השפעות הפסיכולוגיות מרחיקות לכת. זה נפלא שניתן לבצע שינויים במבנה הגוף, שינויים שפעם ניתן היה רק לחלום עליהם. בעזרת הניתוח אפשר להשפיע בצורה כזו על הדימוי העצמי, הביטחון העצמי, תחושת הערך, ועוד. על השינויים האופייניים בהיבטים הפסיכולוגיים לאחר ניתוח הגדלת חזה – לפניכם.

ניתוח הגדלת חזה – להגשים חלום

נשים רבות מתארות את ניתוח הגדלת החזה שלהם כחלום שמתגשם. במרבית המקרים, לא מדובר על אישה בעלת חזה במימדים שהיא מבקשת לשנות – אלא על שינוי עמוק הרבה יותר, אשר מחזיר לאישה את תחושת הנשיות שלה, את החזה השופע, הזקוף והמעוצב, ואת הגזרה הנשית הצעירה.

לאורך החיים, נשים עוברות שינויים פיזיים שהם בעלי השפעה מכרעת על הלך הרוח הנפשי – כמו למשל הריונות, לידות והנקות אשר משפיעים על מבנה החזה, גודלו ומראהו. תקופות של השמנה והרזייה לסירוגין אשר גם הן משפיעות על מבנה החזה ועוד.

נשים, בכל גיל ובכל מצב משפחתי, אוהבות להרגיש נשיות – ולחזה תפקיד משמעותי בתחושת המיניות, האטרקטיביות והדימוי העצמי של האישה. ניתוח הגדלת חזה – מאפשר השפעה מיידית ומשמעותית על היבטים נפשיים אלה, כמו גם על השמחה והתשוקה.

ניתוח הגדלת חזה – ניתוח בעל תוצאות נהדרות

ניתוח הגדלת חזה מאפשר הגדלה ושינוי בעיצוב החזה ולפעמים גם שינוי במיקום הפטמה והעטרה. הניתוח נערך בהרדמה כללית, והוא אורך כשעה עד שעתיים. לאחר הניתוח המטופלת  נשארת בהשגחה רפואית מספר שעות וכאשר היא מרגישה טוב, משוחררת לביתה עוד באותו היום.

לאחר כשלושה חודשים, תהליך ההחלמה מאחורייך, ואת יכולה להתרשם מן התוצאה – חזה במידה המתוכננת, זקוף, צעיר, ומעוצב וכמובן יותר גדול.

ניתוח הגדלת חזה עושים אצל המומחים

אחד המשתנים המשמעותיים ביותר להצלחת ניתוח הגדלת החזה שלך, הוא בחירת הרופא המנתח והקליניקה בה תעברי את הניתוח. בחירת רופא מנתח בעל ניסיון, ידע, וגישה שמדברים אלייך, אשר מציע לך פגישה מקדימה בה הוא מבין לעומק את הציפיות שלך מהניתוח ומראה החזה החדש שאת מקווה לקבל, כמו גם ליווי צמוד בתהליך ההחלמה לאחר הניתוח, עשוי להיות הרופא המתאים לך, שיוכל לעצב מחדש את החזה המושלם עבורך ולוודא כי ניתוח הגדלת החזה שלך ייערך בצורה מקצועית עם מקסימום הצלחה ובמינימום סיבוכים.

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג