הגדלת חזה – שתלי סיליקון ג’ל להגדלת שדיים

מילים אינסוף [ ולא פחות מכך תמונות ] כבר נכתבו וצולמו על אודות החזה הנשי : זהו אחד האביזרים המשוכללים ביותר שיצר הטבע בתחום המין האנושי והמיניות שלו מצד אחד, וכן בתור מערכת הנקה ותפקוד נשי מצד שני. כשאנו מדברים על הגדלת חזה אנו לא מכוונים בהכרח לא לכאן ולא לשם, שכן לניתוח זה השפעות רבות בכל המישורים תוך שהתפקוד ‘המקורי ‘ של החזה לצרכי הנקה נשמר כמובן.

נשים הפונות לתחם הכירורגיה הפלסטית ומתעניינות בנושא ניתוח הגדלת חזה לא עושות זאת רק על מנת ‘למצוא חתן’ או להשוויץ בגזרה חדשה : הן עושות זאת ממגוון רחב של סיבות שלגביו פשוט לא ניתן לייצר הכללה. כל אישה נולדה עם חזה אחר שנתן הטבע עבורה, וכמו שגברים רבים היו משנים את האיברים עמם נולדו מסיבות שונות, כך נשים רבות חפצות לשפר, לתקן, לייפות או לסדר את החזה – בכל גיל ומכל סיבה. צעירות רבות מבקשות לבצע הגדלת חזה שכן החזה המקורי הוא קטן או מרוקן : נשים בוגרות מגיעות לניתוח חזה אחרי לידות והנקה וקבלת מראה שד מדולדל [ “כמו שקית ] ומרוקן : אחרות נולדו עם ‘פזילת שד’ או עם אי-סימטריה בגודל בין השדיים, סבלו טראומות חיצוניות או ניתוחים – וכל אלו מבקשות את התערבות המנתח הפלסטי על מנת לעשות את המיטב שמציע כיום תחום ניתוחים פלסטיים וניתוחי חזה, אשר התקדם לרמה גבוהה.

ניתוחי חזה [ וכאן אין הבדל בין הגדלת חזה להקטנה ] מציעים כיום התאוששות מהירה וחתכים זעירים, מינימום צלקות – וחשוב מכך, רקמות הצלקת מצויות באיזור סמוי. תמורת זאת זוכות נשים רבות בחזה מפואר ושופע [בפרופורציה המתאימה כמובן], וכאן כבר נמדדת ההשפעה של הגדלת החזה לא במישור הפיזי ובמה שממלא את החזייה אלא דווקא במישור הנפשי של תחושת המנותחת לגבי עצמה ולגבי הדימוי העצמי שלה. לדימוי הגוף השפעה ניכרת על גברים ונשים כאחד, כאשר האחרונות ‘חשופות’ יותר למבטים מבקרים שכן מטבעו החזה הוא נראה לעין [ או שאנו רוצים שיהיה ]. גם נשים בגיל בוגר, נשואות ובעלות משפחה, שעברו ניתוח חזה מוצלח מדווחות על שביעות רצון יוצאת דופן – וכמובן שאותה תחושה חלה בקרב צעירות ורווקות. הגדלת חזה היא הניתוח הפלסטי בעל האימפקט הגדול ביותר [ אולי יחד עם ניתוחי אף ] שכן המראה ניכר מייד. לכך מצטרפת תחושת המגע הטבעי, הנפח הרצוי [ וחשוב לא לקפוץ מ-0 ל-100 …] והמראה הנשי המקובל היום – ולכך כמובן נכנסת הקטגוריה של ניתוחי הרמת חזה.

חשוב מכל לבחור במנתח פלסטי בעל שם ומוניטין, העומד בכל הקריטריונים החוקיים הדרושים, רשום כנדרש בפנקסים כפי שמחייב החוק ונהנה ממוניטין של ניתוחים מוצלחים רבים ומשם טוב בקרב מנותחות – זוהי השורה האחרונה במאמר אך היא גם השורה הראשונה : בחרו במומחה איכותי.

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
ניתוחים נוספים
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג