ניתוח הגדלת חזה בעזרת הזרקות שומן

ניתוח הגדלת חזה הינו אחד הניתוחים האסתטיים הנפוצים בעולם המערבי, כמו גם במדינת ישראל. ניתוח הגדלת חזה מאפשר עיצוב מחדש של מראה החזה הנשי, תוך הגדלת הנפח שלו וקבלת מראה חזה יפה וסקסי.הניתוח אפשרי כמעט בכל גיל (החל מסוף תהליך ההתבגרות המינית, סביב גיל 18 ומעלה). תוצאותיו נפלאות והוא יחסית ממועט סיכונים וסיבוכים, כאשר הוא מבוצע בידיים אמונות ומקצועיות של המנתח הפלסטי. הגדלת חזה מסורתית מתבצעת ע”י חדרת שתלי סיליקון מתחת לשד או מתחת לשריר בית החזה. השתל מעצב את צורת השד ומגדיל את נפחו. השתלים הנפוצים ביותר הם שתלים העשויים ממעטפת סיליקון וממולאים בג’ל סיליקון. לסיליקון יתרונות רבים אך גם חסרונות. זהו מוצר מלאכותי שיכול להידחות ע”י הגוף, להזדהם או להיקרע ומצריך החלפה. אפשרות אחרת להגדלת חזה היא על ידי שימוש ברקמה מהגוף עצמו. מקובל היום לשאוב שומן ממקום אחד ולשתול אותו במקום אחר. כך למשל אישה שסובלת מעודפי שומן בבטן או בירכיים, ומצד שני משדיים קטנים או מדולדלים ( לאחר לידות או ירידה במשקל) יכולה להרוויח מעיצוב הגוף ע”י הורדת שומן במקום אחד ולהעבירו למקום אחר. על היתרונות והחסרונות בהגדלת חזה תוך שימוש בהזרקת שומן – לפניכם.

ניתוח הגדלת החזה על ידי שאיבת שומן מאזורים נבחרים והזרקתו לחזה

בעבר, בוצעו הניתוחים האסתטיים של הגדלת חזה אך ורק על ידי החדרת שתלים בנפחים ובצורות שונות. בניתוחים אלה, עושים שימוש בשתלים ולרוב המראה המתקבל הוא טבעי וכך גם המגע. עם זאת, שתלי הסיליקון הם בעלי אורך חיים מוגבל, ולא אחת יש צורך בניתוחים חוזרים להחלפת השתלים. בנוסף, יש נשים שהמחשבה על החדרת שתלים כגוף זר לחזה שלהן מעוררת בהן חששות.

קיימת טכניקה חדשה להגדלת חזה והיא על ידי שימוש ברקמות גוף עצמוניות, בעיקר רקמות שומן הנלקחות מאזורי הבטן התחתונה והירכיים של המטופלת. הטיפול גם מאפשר שאיבת שומן מאזורים עתירי שומן ועיצוב הגוף מחדש וגם הגדלה ועיצוב שדיים ע”י השתלת שומן. התוצאה שמתקבלת היא טבעית.

החומר בו נעשה שימוש אינו בעל תאריך תפוגה ואינו יוצר תגובה של מערכת החיסון, והתחושה – גם זו הלא מודעת – היא טבעית לחלוטין.

מהלך הניתוח

ניתוח הגדלת חזה המבוצע על ידי שימוש ברקמות שומן עצמוניות, אורך כשעתיים, ובמרבית המקרים ההחלמה קלה ומהירה יותר ביחס לניתוח הגדלת חזה על ידי שתלים. מהלך הניתוח כולל בשלב הראשון שאיבת שומן מאזורים הנבחרים – בדרך כלל הירכיים, הבטן התחתונה, הזרועות, וכדומה.

השומן נשאב באמצעות קנולות – צינוריות דקות ,עובר תהליך של הכנה ומוזרק למקומות רצויים ובכמות רצויה. היתרון בכך הוא שלעומת השתל שלו יש נפח וצורה קבועים, את השומן ניתן להזריק למקומות שונים ובכמות שונה וכך לקבל צורה וגודל יותר מדויקים. המנתח יכול לדון עם המטופלת היכן היא רוצה יותר מילוי והיכן פחות. חשוב לדעת, כי בהגדלת חזה על ידי הזרקת שומן, ניתן בדרך כלל להגדיל את החזה לכל היותר במידה וחצי ביחס לגודל המקורי.

חשוב לציין שנכון להיום בשיטות ובמכשור המקובל להזרקת שומן, חלק מהשומן אינו נקלט ונספג ולכן לרוב יש צורך ביותר מטיפול אחד בכדי לקבל את התוצאה הרצויה.

למי מתאים לבצע הליך ניתוח הגדלת החזה על ידי הזרקת שומן?

– נשים שחוששות משתלים כגוף זר. נשים שעברו הגדלת שדיים ע”י שתלים וסובלות מקפסולות קשות

– נשים שסובלות מאי סימטריה של השדיים – בגודל ובצורה שקשה לתקן ע”י שתלים. ניתן לשפר את צורת השדיים והסימטריה ביניהן כתוספת של הזרקת שומן גם לאחר הגדלה ע”י שתלים

– נשים שסובלות מעיוות בצורת השד לאחר כריתת גוש או דלקת בשד.

ההליך פחות פולשני ומתאים לנשים שכבר עברו טיפולים כירורגיים ומחפשות שיפור. מהלך החלמה קצר יותר וממועט בסיכונים. בנוסף, הזרקת שומן מתחת לעור יכולה לשפר את איכות העור ואיכות הצלקות בעיקר בעקבות טיפולי ההקרנות.

הגדלת חזה על ידי הזרקת שומן – בחרו במנתח מקצועי

מרפאת ד”ר שלמה ברודובסקי מתמחה בניתוחים פלסטיים ואסתטיים, ומאפשרת ניתוחי הגדלת חזה במגוון טכניקות בהתאמה מושלמת למטופלת, ובליווי מלא החל משלב בדיקת ההתאמה לניתוח וכלה בהחלמה מלאה. אנחנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר ולקבוע פגישת היכרות.

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
ניתוחים נוספים
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג