האם לעשות הרמת חזה עם שתל או ללא?

ניתוחי עיצוב מחדש של החזה הנשי הם בין הניתוחים האסתטיים הנפוצים בארץ ובעולם. הריונות, לידות, שינויים במשקל או השפעת השנים גורמים לדלדול קרמת השד, פגיעה בגמישות העור, רפיון העור התוצאה היא: ירידה בנפח החזה וצניחה. הניתוחים השכיחים הם ניתוחי הרמת חזה וניתוחי הגדלת חזה. לא בכל הניתוחים להרמת החזה מבוצעת גם החדרה של שתלים להגדלת החזה – בחלק מהניתוחים השינוי מבוצע ללא שתלים. בניתוחים כאלה – החזה מעוצב מחדש תוך שימוש ברקמה הקיימת. אולם נפחו לא גדל אלא לעתים גם קטן מעט. אולם כאשר החזה גם רפוי וצנוח וגם ריק מרקמה, כדי לעצבו יש לשלב בין שני ניתוחים שכוללים מילוי ע”י שתל והרמה. שיטה חדשה לשילוב הגדלת החזה על ידי הזרקת שומן, בניתוח הרמת חזה ללא שתלים, מאפשרת שאיבת שומן ממקומות שונים בגוף והזרקתו לחזה – להגדלה קטנה של החזה.

בעידן שבו מנתח פלסטי עשוי לעשות הרבה יותר מאשר רק לעצב מחדש את החזה הנשי – אלא לשפר את הדימוי העצמי והביטחון העצמי, להוסיף לשמחת החיים, ולעיתים אף להגשים חלום – אין סיבה לוותר על חזה זקוף, צעיר ומעורר גאווה ושמחה – רק בחרו מנתח פלסטי שיתאים לכם את הניתוח הנכון.

מדוע מתבצעים ניתוחים להרמת חזה ללא שתלים, ומתי זו אפשרות שחשוב לקחת בחשבון?

הגדלת חזה – לא לכל אחת.

הניתוח האסתטי המאפשר הגדלת החזה מתאים למי שחולמת להגדיל את נפח השד – או לעבור למידת חזייה גדולה יותר. לא כל אחת חולמת על חזה גדול. נשים רבות, מתקשות לקבל את מבנה החזה הצנוח, שהושפע מהשינויים במהלך חיים אך לא אוהבות חזה גדול. בעוד הרמת חזה תאפשר לקבל מראה חזה צעיר, מתוח, זקוף, ואסתטי – אין שום הכרח בהגדלת חזה כברירת מחדל בכל ניתוח. הרמת חזה ללא שתלים, מאפשרת חזרה למראה החזה הטבעי טרם השינויים הגופניים, מראה חזה צעיר – ללא הגדלתו.

כאמור, טכניקה מעניינת המאפשרת הרמת חזה לצד הגדלה מינורית שלו, אולם מאפשרת גם שאיבת שומן קלה בניתוח אחד. טכניקה של השתלת רקמות שומן עצמוני המוצא מאזורי מטרה במהלך הניתוח. ההגדלה, כאמור, אינה משמעותית, אך השימוש בשומן עצמוני מאפשר מראה ותחושה טבעיים לחלוטין.

בחירת המפתח לניתוחים אסתטיים מוצלחים – הרופא המנתח

בבואכם לבחור מנתח פלסטי בניתוח הרמת חזה, עם או ללא הגדלת החזה באמצעות שתלים, חשוב לבחור מנתח פלסטי שתתחברו אליו. רק מנתח פלסטי בעל ידע וניסיון רבים, שביצע בעבר ניתוחים דומים לזה שלכם ומציע תהליך ניתוח עם ליווי החל משלב ההחלטה ועד להחלמה מלאה – יגדיל את הסיכויים לניתוח פלסטי מושלם, בעל תוצאות אופטימאליות, בסיכון מופחת לסיבוכים, ובהליך החלמה מוגן ופשוט. בחרו, אם כן, את המנתח הפלסטי שלכם בזהירות הראויה, על מנת שתדעו, כי העיצוב מחדש של החזה שלכם, נתון בידיים אמונות.

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
ניתוחים נוספים
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג