האם יש אסימטריה של החזה וכיצד להתמודד?

החזה הנשי מתחיל להתפתח בסביבות גיל תשע, עם תחילת תהליך ההתבגרות המינית, ובדרך כלל מסיים את תהליך ההתפתחות שלו עד גיל 17 – 20. כמו יתר איברי הגוף הזוגיים ,כך גם בחזה, קיימת אסימטריה בין השדיים, לרוב ברמה קטנה שאינה מורגשת. במקרים מסוימים, השוני בין שני השדיים הן בגודל והן בצורה גדולים ומורגשים מאוד. לעיתים שוני שהיה קטן ולא ממש מורגש, מודגש יותר לאחר הריונות, לידות, שינויים במשקל, ועוד. התוצאה היא במרבית המקרים פגיעה קשה בביטחון העצמי, בדימוי העצמי, בתחושת הנשיות, ואף ביכולת לקשור קשר אינטימי משמעותי עם בני זוג פוטנציאליים.

במקרים של אסימטריה בחזה אשר משפיעה על המראה החיצוני – חשוב לשקול פתרון ניתוחי, כמו הרמת חזה, הקטנת או הגדלת חזה בניתוח מתקן לאסימטריה. ניתוח המאפשר שיפור בצורת החזה ושיפור האסימטריה. שיפור בצורת החזה משפר את הביטחון העצמי ושמחת חיים. ניתוח אסתטי לתיקון אסימטריה בחזה דומה במהלכו לניתוח הרמת חזה, הקטנת  או הגדלת חזה. מהלך הניתוח נקבע עבור כל מקרה לגופו. על פי המצב הנוכחי והתוצאות הרצויות. ניתוחים אסתטיים לתיקון אסימטריה בחזה הם ניתוחים מקובלים, שתוצאותיהם משביעות רצון ברוב המכריע של המקרים ותהליך ההחלמה זהה לניתוחי חזה אחרים. על כן, חשוב לשקול ניתוח מתקן בכל מקרה של מראה חזה שפוגע בשמחת החיים או בביטחון העצמי – לאיכות חיים טובה יותר.

תיקון אסימטריה של החזה – הליך ניתוחי אינדיווידואלי

ניתוחי הגדלת או הקטנת חזה מגשימים חלומות של נשים רבות בכל העולם, והקשר ההדוק בין מראה חזה נשי ותחושת נשיות פנימית הוא מוכח וברור. על כן, במקרים חריפים של אסימטריה חריגה בין שני השדיים, המשווה מראה שונה לכל שד – היכולת לתקן את מראה החזה באמצעות עבודתו הנאמנה של מנתח פלסטי איכותי – משפיעה באופן ניכר על המראה החיצוני כמו גם על החוויה האישית. ניתוח לתיקון אסימטריה בחזה יכול לשלב תהליכים של הרמת חזה והגדלת חזה, או הקטנת חזה, בהתאם לצורתו גודלו והשוני בין שני השדיים. לעתים סוג הניתוח שונה לכל שד בהתאם לשוני בצורה ובגודל בין שני השדיים.

המפתח לניתוח חזה מושלם – מנתח פלסטי איכותי

מיליוני ניתוחי הגדלת חזה, הקטנת חזה והרמת חזה מבוצעים בכל העולם מידי שנה. ניתוחי חזה לתיקון אסימטריה דורשים מכל מנתח פלסטי היכרות, ניסיון וידע בתחום ספציפי זה. על מנת להגדיל את הסיכוי לניתוח מוצלח, ממועט בסיבוכים ובעל תוצאות מושלמות – בחרו מנתח פלסטי מנוסה, המציע תמיכה וליווי מקצועיים לאורך כל התהליך וההחלמה, ויודע  לשלב בין  שיטות ניתוח שונות לקבלת התוצאה האופטימלית.

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
ניתוחים נוספים
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג