האם הגדלת חזה מעצימה את תחושת הנשיות?

לנשים רבות תחושת  הנשיות, הדימוי העצמי, והביטחון העצמי מושפעים מאוד מצורת הגוף ובעיקר מגודל וצורת החזה. החזה הנשי מהוה סמל לנשיות ומשפיע לא מעט על הנכונות ליצור קשרים חברתיים ויחסים אינטימיים, ליכולת לבחור בגדים ולהרגיש נשית ומושכת יותר.

החזה הנשי הוא מהאיברים הדומיננטיים ביותר המשפיעים על הדימוי הנשי והמראה הנשי. אם כן, חזה שהוא אינו מושלם במראהו – למשל חזה קטן מדי או חזה בעל מראה נפול, שאינו “ממלא” את החזיה – לכל אלה השפעה מרחיקת לכת על הדימוי הנשי ותפישת הנשיות. חשוב לדעת, כי בהליך קצר יחסית, ניתן לשפר את מראה החזה הנשי ולשפר את תחושת הנשיות ואת הדימוי העצמי.

ההשפעה של ניתוח להגדלת חזה על תחושת הנשיות.

נשים רבות מתארות את אותה המבוכה והניסיון להסתיר את קו המתאר של החזה הנשי, המלווה אותן לאורך חייהן. אותן נשים, הבוחרות בהגדלת חזה ועיצובו מחדש, מתארות גם את שמחת החיים, הביטחון העצמי ואף הגאווה במראה הגוף החדש, לאחר ניתוח הגדלת חזה.

 הנה כמה מההשפעות של ניתוח להגדלת חזה על תחושת הנשיות:

  • הדימוי העצמי והביטחון העצמי הנשי נוטים להשתפר באופן ניכר.
  • בחירת בגדים משתנה באופן דרמטי, נשים לאחר הגדלת חזה נהנות לבחור בגדים צמודים יותר המבליטים את מתאר הגוף והחזה בפרט או בגדים עם מחשוף עמוק ונשי. בגדים צבעוניים ובעלי נוכחות, וכדומה.
  • לא פעם הביטחון והפתיחות ביחסים אינטימיים עולה לאחר הניתוח להגדלת חזה.
  • נראה כי עם תחושת הנשיות והביטחון העצמי המוגברים, גם תחושת השמחה משתפרת באופן ניכר.

הגדלת חזה – הליך שכיח שהשפעותיו מרחיקות לכת

הגדלת חזה הוא מהניתוחים הפלסטיים הנפוצים  ביותר בארץ ובעולם. מדובר בהליך שאורך כשעה, בהרדמה מלאה, במהלכו תבוצע הגדלת חזה בדרך כלל באמצעות שתלים (כשהגדלת החזה קטנה, ניתן להשתמש גם ברקמות עצמוניות כמו שומן שנשאב מאזורי מטרה נוספים, כמו הבטן או הירכיים).

התכנון וקביעת גודל השתלים והמראה הסופי, מתקבלים לאחר שיחת ייעוץ מקדימה לניתוח, במהלכה המטופלת והמנתח ישוחחו אודות ההליך, מטרותיו, תיאום ציפיות, ההחלמה ממנו, ועוד.

כיצד מבטיחים הליך מוצלח של הגדלת חזה?

חשוב לבחור מנתח פלסטי מומחה , בעל ניסיון בתחום, מה שיבטיח תוצאות מושלמות ככל האפשר. מנתח, אשר מציע ליווי לאורך ההליך, החל משלב הבחירה וכלה בהחלמה המלאה . כתובת שאפשר לפנות ליעוץ והכוונה גם כעבור מס’ שנים.

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
ניתוחים נוספים
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג