בחירת חזיית ספורט לאחר ניתוח הגדלת חזה

החיים המודרניים מגיעים עם הרבה מתנות, מהזמן הפנוי והמתקנים המתקדמים והנוחים ביותר לביצוע פעילות גופנית, דרך המגוון ושפע האפשרויות שלנו לבילוי, לאוכל ולנופש, ועד ליכולת שלנו לבחור כיצד אנו נראים, מה אנו משדרים, ואיך הגוף שלנו נראה.

רוב הנשים בחברה המודרנית בוחרות בקריירה, אורח חיים ספורטיבי מלא, ובאסתטיקה המלאה, מבלי לוותר על דבר מהאפשרויות הנגישות לנו. ניתוח הגדלת חזה הפך, אם כך, למאוד פופולארי, שכן אין יותר צורך להתפשר על המראה של החזה שלך, וכל אחת יכולה להגדיל את החזה בתהליך כירורגי פשוט, אפקטיבי ומהיר, וליהנות מהגוף אותו היא רוצה.

ובכל זאת, הגדלה של החזה מתבצעת בהליך כירורגי לכל דבר, מה שאומר כי יש תקופת התאוששות והחלמה, וקלה ככל שתקופה זו תהיה, הרי שיש לוותר על כמה דברים לתקופה זו, ואחד מהם הוא הספורט.

פעילות ספורטיבית לאחר ניתוח להגדלת חזה

בעוד שחזיית הספורט הרגילה שלך התאימה לך עד לפני הניתוח, הרי שמעתה כל החזיות שלך יאלצו ללכת, ולפנות מקום למידה החדשה שמתאימה לחזה המוגדל שלך.

רוב האצניות והספורטאיות המתחרות הן בעלות חזה שטוח יחסית, ואכן כל בעלת חזה גדול במיוחד שמנסה לרוץ, לקפוץ ולבצע פעילות גופנית עצימה מודעת לאתגר היחסי מולו היא מתמודדת, לא רק באופי הפעילות, אלא בהשפעת המשא של החזה הגדול על הגוף.

כאבי גב, סימני מתיחה, ופשוט אי-נוחות בפעילות עצמה, כל אלו עלולים להיות עולם חדש בשביל מי שמבצעת הגדלת חזה משמעותית ועדיין לא מכירה את הדרך לבצע פעילות גופנית עצימה עם חזה גדול יותר.

בחירה נכונה בחזיית ספורט לאחר ניתוח הגדלת חזה יכולה לפתור את הבעיות הללו מראש, ולאפשר לך ליהנות לא רק מהחזה החדש, המוגדל והמעוצב שלך, אלא גם מהפעילות הגופנית שאת כל-כך אוהבת, מבלי לוותר על דבר.

כיצד מתאימים את החזיה?

השלב הראשון הוא ההכרה בעובדה כי במהלך תקופת ההחלמה מניתוח ההגדלה לא תוכלי לבצע פעילות ספורטיבית, ובטח שלא ריצה וקפיצה, שכן יש לאפשר לרקמה להחלים ולהתאושש באופן אופטימאלי בכדי למנוע נזקים.

את תקבלי תדרוך מלא מהרופא כיצד יש לנהוג ומה מותר ואסור לעשות, בנוסף להוראות להתאמת החזיה לתקופה שלאחר ההגדלה, ועד להתאוששות המלאה.

לאחר תקופת ההחלמה מההגדלה, ניתן וחשוב ללכת לרכוש חזיות התואמות את החזה החדש שלך, ויש להימנע מכך טרם תקופת ההתאוששות, שכן החזה המוגדל עדיין לא התמקם בצורתו הסופית החדשה, ותקופת ההחלמה חיונית לתהליך.

יש לוודא כי חזיות הספורט שאת רוכשת נוחה, ואף מעט לוחצת, שכן היא עלולה להתרחב מעט עם הכביסה והלבישה והשימוש השוטף, המעמיס על סיבי הבד שמתרחבים מעט עם הזמן. תלוי כמה הגדלת את החזה, מעתה יש לוודא כי הוא לא מתנועע מאוד במידה ואת רצה, שכן לאורך זמן זה עלול ליצור מעמסה גדולה על הגב, וסימני מתיחה בחלק העליון של החזה.

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
ניתוחים נוספים
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג