הגדלת חזה – סוגי שתלים

ניתוח הגדלת חזה הוא ללא ספק אחד מהניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר בקרב נשות ישראל והעולם כולו. מדובר בהליך שאינו מסובך באופן יחסי  המציע פתרון אפקטיבי, ומהיר למועקה שמלווה לא מעט נשים ופוגמת באיכות חייהן. ד”ר ברודובסקי פועל בתחום בהצלחה רבה למעלה מ-30 שנה במהלכן ליווה אין ספור ניתוחי הגדלת חזה שנעשו בסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף.

אם גם את מעוניינת בניתוח הגדלת חזה,  ישנן מספר  דברים שכדאי לך לדעת ולקחת בחשבון לפני שאת לוקחת החלטה בסדר גודל שכזה.

הגדלת חזה באמצעות שתלי סיליקון

כבר כמעט חצי מאה שהרפואה הפלסטית מבצעת בהצלחה רבה ניתוחי הגדלת חזה עם שתלי סיליקון. בכל השנים הללו נעשה התהליך תחת עינם הבוחנת של שלל רופאים ומוסדות רפואה מתקדמים, עובדה שגרמה לעוסקים במלאכה להמשיך וללמוד, להשתפר ולהגיע להליך ממוקד ונקי עם אחוזי הצלחה מרקיעי שחקים.

השתלת סיליקון בחזה במסגרת הגדלת חזה יכולה להתבצע במספר דרכים דרך היקף הפטמה, בקפל התת שדי או דרך בית השחי, אך כמובן שכל מקרה לגופו. הניתוח עצמו על פי רוב לוקח פחות או יותר כשעה ונעשה תחת הרדמה מקומית או כללית כשאת החתך הראשוני סוגרים באמצעות תפרים נמסים שנספגים עם הזמן.

סוגי שתלים

בענף הפלסטיקה משתמשים כיום בשני סוגי שתלים המותאמים להגדלת חזה:

  • הגדלת חזה באמצעות שתלי סיליקון “אנטומיים” – שתלים שפותחו בשנות ה-90 המקנים  לחזה מראה אגסי.
  • אפשרות שנייה הינה הגדלת חזה עם שתלי סיליקון  עגולים.

שתלי סיליקון בחזה יכולים להיות שטוחים ורחבים ,גבוהים וצרים וזו בהתאם לבחירה אישית והמלצתו של המנתח.

כיאה לחבר מוכר וותיק בארגון לכירורגיה פלסטית, ד”ר ברודובסקי אינו מתפשר על איכות השתלים ומשתמש אך ורק בשתלים האיכותיים ביותר הנושאים את אישור ארגון ה-FDA העולמי ומשרד הבריאות הישראלי.

מתי כדאי לעשות ניתוח הגדלת חזה?

על פי רוב, הבחירה לבצע ניתוח הגדלת חזה היא החלטה אישית שנובעת מחוסר שביעות רצון, מגודל החזה. שדיים שאינם סימטריים, חזה שהתרוקן או פשוט תחושה סובייקטיבית. כל אלה מהווים מניעים לגיטימיים לחלוטין לביצוע ניתוח הגדלת חזה.  אך יחד עם זאת חשוב שלא למהר, להקדיש לעניין מחשבה רבה, להתייעץ עם מנתח מומחה, לשאול ולבחון את הנושא לעומק מתוך הבנה שמדובר בהליך רפואי על כל המשתמע מכך. אחרי הכול, הגדלת חזה תותיר אותך עם סיליקון בחזה ומראה חדש לגמרי.

מבחינה טכנית מומלץ שלא לבצע הגדלת חזה לפני גיל 17. עד לגיל זה גוף האישה בכלל והשדיים בפרט, נמצאים עדיין בשלב הגדילה ועדיף שלא לבצע מניפולציות בשלב שכזה.

בדיקה מקצועית – השלב הראשון לקראת הגדלת חזה

כל מועמדת לניתוח הגדלת חזה מחויבת לעבור בדיקה מקצועית. במסגרת הבדיקה ייבחן עובי העור ואיכותו של השד כמו גם מיקום הפטמה ביחס לגבול העליון של עצם החזה ולקפל התת שדי. הבדיקות הללו נועדו בכדי לסייע בבחירת מיקום השתל ביחס לשריר, סוג השתל המתאים ביותר על בסיס הנתונים האנטומיים והצורך לשלול אפשרות לביצוע הרמת חזה בנוסף להגדלה.
שלא כמו מרפאות אחרות,  ד”ר ברודובסקי בחר שלא להכניס גורם נוסף למשוואה אלא לבצע את כל תהליך הייעוץ והבידוק באופן אישי מתוך שאיפה לתת לכלל המטופלות שלו ליווי אישי צמוד לאורך כל הדרך.

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
ניתוחים נוספים
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג