ניתוח חזה לחזה מושלם

ניתוחי חזה לסוגיהם הם מהשכיחים והמבוקשים ביותר בתחום הכירורגיה הפלסטית.
האפשרות לעצב את החזה על ידי הגדלה, הקטנה והרמה, הרמה לבד או הגדלה והרמה יחד.
לצורה ולגודל החזה משמעות בקביעת הדימוי העצמי ובמשיכה המינית של האישה. ניתוח חזה מאפשר לאישה שינוי אמיתי בדמות הנשקפת אליה מן המראה. משפיעה על האישיות , על הביטחון העצמי ועל בחירת לבוש הולם המבליט ומדגיש את נשיותה.

ניתוחי חזה יכולים להתאים לאוכלוסיות שונות, נשים צעירות שהחזה לא התפתח דיו במהלך ההתבגרות, נשים שסובלות מחוסר פרופורציה בין מבנה הגוף לגודל החזה, נשים שסובלות מחוסר סימטריה בין שני השדיים. נשים לאחר לידות שהניקו, או ירדו מאוד במשקל וחשות שהשדיים צנחו והתרוקנו או לחלופין נשארו גדולים מדי. או כאלה שמרגישות שהן צריכות “קצת עזרה” על מנת להגיע לחזה מושלם, שיאפשר להן ללכת בגאווה ברחוב כשהן לובשות גופיה, או ללבוש בשמחה ובאושר את בגד הים האהוב עליהן, כשהן “ממלאות” אותו בדיוק בצורה שהיא מושלמת מבחינתן.
כל אלה – יכולות כעת להשיג את מבוקשם, להגשים את החלום, באמצעות ניתוח פלסטי שהוא בעל אחוזי הצלחה גבוהים יחסית, סיכויים נמוכים יחסית סיבוכים,
בקליניקה הפרטית של ד”ר ברודובסקי אנו מבצעים את כל ניתוחי החזה הנפוצים: ניתוח הגדלת חזה, ניתוח הקטנת חזה, וניתוח הרמת חזה, המאפשר בעצם עיצוב מחדש של החזה.
ניתוחי החזה הנערכים על ידי ד”ר שלמה ברודובסקי, מבוצעים בהתאם למאפייני המטופלת, במגמה לקבל את התוצאה הטובה והטבעית ביותר. הניתוח מתבצע רק לאחר שיחת ייעוץ מקדימה בין המטופלת לד”ר ברודובסקי, לאחר התאמת הניתוח הנכון בהתאם לנתוני הגוף ולציפיות המטופלת ולאחר בדיקות התאמה מבחנה רפואית.
צרו עימנו קשר, לשיחת ייעוץ ראשונית ובדיקת התאמה להגשמת החלום – ניתוח חזה שיאפשר גם לכם חזה מושלם!

ניתוחי חזה

למידע נוסף התקשרי 03-9670653 או השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג