אודות ד”ר שלמה ברודובסקי, מנתח פלסטי

ד”ר שלמה ברודובסקי, מנתח פלסטי בעל ותק של מעל לשלושים שנה, סגן מנהל מחלקה כירורגית פלסטית בבית החולים אסף הרופא, וחבר באיגוד המנתחים הפלסטיים בישראל. עורך ניתוחים פלסטיים קוסמטיים במטרה להקנות מראה חדש הקרוב ביותר למה שיכל הטבע להעניק.

אודות ד”ר שלמה ברודובסקי, מנתח פלסטי

ד”ר ברודובסקי בוגר לימודי רפואה בפאדווה שבאיטליה בעל ותק של מעל לשלושים שנה במהלכם התמחה בכירורגיה פלסטית- תיקון מומים מולדים, ניתוחי שחזור וניתוחים אסתטיים בדגש על ניתוחי אף, הצמדת אוזניים, הרמת חזה, הגדלת חזה וכל זאת בידי מנתח חזה מהבכירים בתחום.

במקביל לעבודתו כסגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית באסף הרופא, מקבל ד”ר ברודובסקי מנתח פלסטי בכיר פציינטים גם בקליניקה הפרטית והמושקעת שלו בראשון לציון ,מייעץ ומנתח לשירותי רפואה ציבורית וקוסמטית-פרטית. תוך שקיפות והגינות מרבית ומתוך הכרתו את הרפואה הציבורית המאשרת לא פעם, מסיבות בריאותיות גם ניתוחי אף וחזה.

מטרתו של ד”ר ברודבסקי היא עריכת תיאום ציפיות הגיוני עם המועמדת לניתוח במטרה להעניק את התוצאות הטבעיות ביותר, בכל סוגי הניתוחים הקוסמטיים שהוא עורך. המוטו המלווה את הד”ר מתחילת דרכו “לקבל תוצאה הכי טבעית שיש”. בעולם שניתוחים פלסטיים הופכים נפוצים יותר ויותר והשאיפה לשלמות באה לידי ביטוי בכל אחד מתחומי החיים ונשקפת גם בבואתנו במראה, חשוב שיהיה מי שלא יתבייש לומר שלא הכול חייב להיות מושלם.

ד”ר ברודובסקי, מנתח פלסטי בכיר, הוא בדיוק האדם שעושה זאת. מתוך הבנה ידע ורקע נרחבים, הוא טורח להעניק את כל המידע תוך הסברת אפשרויות אמיתיות המקנות מראה שהוא לא בהכרח מושלם, אלא טבעי ופרופורציונלי, במטרה להעניק תוצר שיהפוך להיות ולהראות חלק אמיתי ואהוב לאורך שנים.

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג