הגדלת חזה בהזרקה – מקרוליין

נשים רבות חולמות על חזה שופע, מחשוף נשי ומראה סימטרי ואסטטי אך לא כולן בורכו בחזה כזה. תודות לקפיצות טכנולוגיות מדהימות ישנן כיום שתי דרכים להשגת המראה הרצוי באמצעות הליך פלסטי. דרך אחת היא באמצעות ניתוח פלסטי להגדלת חזה במסגרתו מוחדרים שתלי סיליקון לגוף והדרך השנייה, הכוכב החדש בשמי הפלסטיקה היא הגדלת חזה באמצעות הזרקה של מקרוליין, חומר חדשני ומבטיח שיכול לשנות את ענף הפלסטיקה מקצה לקצה.

כרופא בכיר בענף הפלסטיקה בארץ ביצע ד”ר ברודובסקי מספר רב של טיפולי מקרוליין מוצלחים לשלל מטופלות שזכו לקבל את המראה החלומי שתמיד רצו במינימום כאבים.

מה זה מקרוליין?

 

מקרוליין הינו פרי פיתוחה של החברה השוודית Q-med. החומר נועד לתיקון שלל פגמים אסטטיים כולל הגדלת חזה, עיצוב הישבן ועוד. החומר עצמו מבוסס על רב סוכר חומצי (חומצה היאלורונית) שעבר תהליך הנדסה גנטית בסופו אנו מקבלים מוצר בטוח לחלוטין בעל מרקם ג’לי.

בשנת 2008 אושרה הזריקה ע”י ה-CR האירופאי ולפני כמה שנים זכה החומר גם לתמיכתו של משרד הבריאות הישראלי, עובדה ששמחה נשים רבות ומנתחים פלסטיים כאחד.

 

כיצד מתבצעת הגדלת חזה בהזרקה?

 

כשלב ראשוני לביצוע הגדלת חזה בהזרקה על המטופלת לאתר ולהיפגש עם מומחה לדבר שידע להסביר לה את התהליך לפרטי פרטים ולענות על כל השאלות שלה, במידה ויש כאלה. לאחר מכן יש לברר את מצבה הבריאותי של המטופלת באמצעות בדיקות רפואיות הכוללות גם בדיקות דם. באופן גורף ניתן לומר כי כל מטופלת שנמצאה מתאימה לניתוח הגדלת חזה באמצעות שתלי סיליקון יכולה להתאים גם להגדלת חזה בזריקה.

הטיפול עצמו מתבצע תחת הרדמה מקומית וללא שום צורך בהליך פולשני גדול, למעשה כל מה שצריך זאת מחט שמזריקה את החומר בדיוק רב המאפשר למנתח להגיע לנפחים וצורות שונות. הדיוק הזה הופך את זריקת המקרוליין לטכניקה אידיאלית לטיפול במקרים בהם נדרש תיקון עיוותים ממוקדים, פגמים שונים, חוסר סימטריה ועוד.

 

בתום הטיפול אין צורך בהמתנה או זמן החלמה ארוך, נהפוך הוא. במקרה של הגדלת חזה בזריקה, זמן ההחלמה הוא מידי וניתן לחזור לשגרה כמעט מלאה פרט לפעילויות מאד ספציפיות כמו שהייה בסאונה, מיטת שיזוף או כל פעילות אחרת הכרוכה בטמפרטורות גבוהות בצורה חריגה.

מינימום סבל מקסימום תועלת

כפי שתיארנו, ההליך עצמו אינו מורכב ולא דורש זמן אשפוז, אינו כרוך בכאבים או באי נעימות ולא רק זה אלא שמדובר בחומר רך למגע המשווה לשדיים מראה טבעי ומאפשר התאמה מתמשכת עד לשביעות רצון מלאה. מכיוון שהתוצאות הן זמניות ניתן לשחק עם המינון, להקטין ולהגדיל במהירות, בדייקנות, בביטחון מלא ומבלי לפספס פעימה אחת מהחיים.

אם את חולמת לבצע הגדלת חזה בהחלט כדאי לך לשקול לבצע הגדלת חזה בזריקת מקרוליין אצל ד”ר ברודובסקי ולחוות בעצמך את אחד ההצלחות המסחררות של הענף אצל אחד מטובי המומחים בתחום.

ד"ר שלמה ברודובסקי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל ותק של למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, סגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית במרכז רפואי "אסף הרופא" וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עורך ניתוחים פלסטיים ואסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה בקרב נשים וגברים, מתיחת בטן ושאיבת שומן, ניתוחי אף, ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוחי עפעפיים. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה צלצל/י 03.9670653
פרופיל בגוגל פלוס
everest credit
צרו קשר
לחצו לחיוג